Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 291x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rekord hry?!

V sobotu jsem mel tu cest zahrat si Battle Star Galacticu s kamarady. Hra je pomerne "trivialni" co se pravidel tyce. Neni ani nutnost AJ. Sehrali jsme celkem tri partie, bohuzel v kazde jsem byl porazen. Jednou jsem hral za Cylona, pote clovek a pak zase clovek. Nejdulezitejsi ale byla druha hra a proto zakladam toto tema. Rozlosovali jsme si postavy, loyality karty a vlitli na hru. Prvni krize 33 minut. Druha krize 33 minut, treti krize 33 minut (a to kamarad vsechny tyto karty peclive rozmichal v balicku, aby nebyly za sebou). Kdyz dosla rada na ctvrteho, ktery hral mladeho Adamu, tak se odhalil jako cylon a ja se jen podival s vyrazem zoufalstvi na vedle sebe sediciho spoluhrace a pri pohledu na jeho vyraz jsem mu tak poseptal, hele, ja doufam, ze ty uz cylon nejsi.... Dal uz nemusim nic psat, dva cyloni hned od zacatku, 3x krize 33 minut, myslim si, ze jsme zlomili rekord hry, ktera trvala 20 minut. Kdo nas trumfne? :-D
30.11.2009 10:37:23

prohra bez cylona
Délku v minutách nevím, ale psal jsem to do jiného topicu. Hráli jsme ve třech, neuletěli jsme ani 4 vzdálenost a prohráli jsme, otočili loyalty karty a zjistili jsme že cylon nikdo nebyl. Takže prohraná hra ještě před půlkou hry a všichni humani :)
ještě třeba říct, že v našich hrách mají lepší statistiku vítězství právě lidi :)
Cyloni jsou vždycky silnější jak jsou od začátku hry navíc hned dva, za to bych se nestyděl :)

21.5.2010 08:30:32

Vybíráme z Bazaru

Ankh: Bohové Egypta v EN
Ankh: Bohové Egypta v EN
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas