Battlestar Galactica: Pegasus

xxxxxxxxxo hodnoceno 79x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Pegasus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Daniel Clark
Tim Uren
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

spojení dvou cílů a 4 basestar

Zdarec lidi, mám takovej dotaz, jakej máte názor na menší úpravy v pravidlech? Normálně hrajeme s původnímy pravidly ale párkrát se stane že je nějaká akce a tak se sejde třeba 6,7,8 lidí a hraje se třeba celý den, někdy i dva a tak se hraje cooperativní mód takže to je první změna, těch osm hráčů (Základ + rozšíření Pegasus), dále že v tolika hráčích a ještě co op, tak se používají všechny 4 basestary (papírové i plastové) i přesto že plastové mají papírové nahradit. A jako poslední, že nejdříve se skáče na Kobol, tam se doplní všechny zdroje a pak se skáče na Novou Capricu :) Myslíte že je blbost to takhle hrát? Nebo že by to třeba šlo i s dalšími rozšířeními? :)
4.5.2015 15:21:39

názor
Já bych si asi raději zahrál více partií za sebou než jednu takovouto mamutí. Třeba právě s různými cíly.

A hlavně mi přijde škoda z toho dělat čistou kooperačku. Esence té hry je právě v tom skrytém nepříteli. Jednou větou bych to shrnul takto:
"Musím vám něco říct, Lauro. Komandér Adama je cylon"
- Leoben Connoy
A teď je nebo není...?

4.5.2015 18:43:16

Cyloni
Ano, občas jsme to dělali také tak, že se karty loajality rozdali až ve fázi spících agentů, čili se počáteční rozdávání vynechalo :)

4.5.2015 19:04:04

Vybíráme z Bazaru

Zombicide NPC-1
Zombicide NPC-1
Akt. cena: 606 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas