Battlestar Galactica: Pegasus

xxxxxxxxxo hodnoceno 80x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Pegasus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Daniel Clark
Tim Uren
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Futuramaniak

Poprava postavy

Mám dotaz k pravidlům. Když se mi povede odstřelit postavu a je to člověk co se děje dál?
1) ztrácím morálku
2) hráč si vybere novou postavu
atd...

Dotaz se týká karet loajality nových postav. Berou si nějaké? Protože v pravidlech o tom nic není.
25.1.2010 09:13:26

karty loajality
Nová postava žádné další karty loajality v okamžiku "vstupu do hry" nedostává (s vyjímkou Baltara, který, vstupuje-li do hry před Sleeper fází, dostane jednu kartu loajality - předtím se ještě musí přidat 1 další karta "You are not a Cylon" do balíčku karet připravených k rozdání ve Sleeper fázi). Pokud ale byla popravena ještě před Sleeper fází hry, dostane ve chvíli, kdy se rozdávají další karty loajality, také jednu (v případě Boomer dvě - ale to už v těch pravidlech taky je :-)

25.1.2010 12:30:29

futuramaniak

díky
díky za odpověď
A když už jsme u toho vysvětlování pravidel, mohl byste mi někdo říct, jak je to s kartičkou zrady Sabotáž? Na které odhození karty zrady se to vztahuje?

29.1.2010 21:44:28

Sabotáž
vždy, když někdo odhodí kartu "zrada" - tzn, jako platba za přesun v pohybové fázi ( Galactica - Colonial one,...), nebo jako efekt karty krize (admirál odhodí 3 karty dovednosti,...) - může cylonský hráč zahrát kartu "sabotáž". Je třeba si jen hlídat kdo, kdy, co odhazuje :)

30.1.2010 15:12:05

Vybíráme z Bazaru

Nebe v plamenech
Nebe v plamenech
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 11 hodin

Offcanvas