Battlestar Galactica: Pegasus

xxxxxxxxxo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Pegasus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Daniel Clark
Tim Uren
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Louanne "Kat" Katraine in brig

Zdar lidi
potreboval by som s objasnením negatívnej "racialky" u Kat

Stim Junkie - At the end of your Action step, if you are in the same location or space area that you were in at the start of your turn, you are moved to "Sickbay".
Preklad v skratke - ak skončím svoju akciu na poli na ktorom som začínal svoj ťah idem do Sickbay - ako to funguje keď som v Brigu ? Dostanem sa von z brigu a idem na Sickbay alebo je to výnimka ?

lebo napr Tom Zarek má negatívnu "racialku" že nesmie aktivovať okupované lokácie , no tam má (except the Brig) a to u Kat nie je.



Môžete mi to prosím niekto objasniť ?
17.12.2011 09:49:48

Faarha
Ahoj
Já si celou dobu myslel, že je na té kartě uvedeno, že se právě v brigu tato její negativní vlastnost nevyhodnocuje. Takže pokud to není tam, tak jsem to určitě četl v pravidlech nebo ve FAQ. Logicky se nad tím zamysli, takováto nevýhoda by pro ni byla celkem výhodná :) Navíc nevím, kdo by jí do té cele ty prášky nosil :D

17.12.2011 10:08:37

Prior
nj dík za ujasnenie.

Ale tak správna feťáčka si vždycky nájde cestu k svojej dávke :D

17.12.2011 11:18:02

Faarha
Tak to máš pravdu, nicméně, dá se pochopit, když si ve vězení někdo rozbije hlavu o mříž - viz trauma tokeny z exodu - a už mu jaksi nikdo nepomůže, ale ty prášky... no dejme tomu, že jí je tam někdo i propašuje, ona se pak ocitne na nádherné proceduře pumpování žaludku, ale pak ji stejně čeká deportace do brigu :), to už je jen takové slovíčkaření, ale faktem prostě je, že by ji takováto vyjímko do jisté míry zvíhodňovala a to hlavně, kdyby byla toaster :)

17.12.2011 11:58:15

.
No tohle je v erratech.

Q: Do forced-movement effects such as Louanne “Kat” Katraine’s “Stim Junkie” ability or the effects of Crisis Cards that force a player to move to “Sickbay” affect characters in the “Brig” or “Detention” locations?
A: No.

17.12.2011 12:49:05

Lapcis
Tak dokonce v Erratech, ja myslel, ze je to i primo ve FAQ nebo nekdo zakomentovane v pravidlech.. ale faktem proste je, ze jsem to nekde cetl :D

17.12.2011 12:56:30

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Zelená horda
Zombicide: Zelená horda
Akt. cena: 1224 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas