Battlestar Galactica: Pegasus

xxxxxxxxxo hodnoceno 79x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Pegasus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Daniel Clark
Tim Uren
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Korektura BSG Pegasus

Zdravím všechny příznivce BSG. Tímto dnem jsem dokončil poslední překlady a grafické zpracování BSG Pegasus (nahrál jsem ke schválení Karty Krize Nová Caprica). Protože jsem neměl už sílu konečné zpracování všech lokalizovaných komponent příliš kontrolovat, tak prosím případné korektory, aby mi hlásili do této diskuze eventuelní chyby, ať už v textech nebo ikonách na kartách. Budu se snažit vše vždy promptně opravovat.

Tímto děkuji za eventuelní spolupráci.

Časem pravděpodobně ještě přizpůsobím referenční karty ke skill kartám tak, aby se vše vešlo na jednu stranu a karta se během hry nemusela otáčet. Také uvažuju o zpracování textů na skill kartách pro vytištění jako přelepky. Zatím si dám ale oddech. Přeci jen víc jak dvouměsíční práce na překladech více jak stovky karet se všemi citacemi ze seriálu, překlady lokací a grafické zpracování všeho v tiskové kvalitě mne poněkud vyčerpalo a opět nadělalo zlou krev v mých rodinných vztazích :).
30.12.2009 15:12:00

Futuramaniak

Mecenáš trolíků

BSG Pegasus
Díky za všechnu tvou tvrdou práci, znamená to hodně, obzvlášť pro ty, co neumí anglicky.

2.1.2010 19:03:58

karty
Tak jsem si vytiskl všechny zde uveřejněné karty s překlady, ale stále jich mám docela dost originálních, které jsem neměl čím přelepit. Proto mám dotaz, zda jsem někde něco snad přehlédl a nebo zda se pracuje na překladu ostatních karet, tuším, že jde o karty krizí celkem 30 ks karet. Děkuji za odpověď.

20.1.2010 10:20:15

aha
Tak se omlouvám za zbytečný dotaz, všiml jsem si až nyní, že karty čekají na schválení. Už, aby to bylo.
Každopádně děkuji Křenovi za jeho práci na překladu ať už základu, tak i rozšíření.

20.1.2010 10:55:55

to Deth
No už jsem to urgoval u Dia před více dny a furt to tam nějako není. Každopádně ale tam mám na jedné kartě chybu v ikoně, takže pak se to bude stejně aktualizovat. Ale už opravenou verzi potřeboval Cauly kvůli výrobě karet, protože se bude teď v pátek hrát Galactica v Korunce, takže jsem mu to dal do dočasného adresáře na Zatrolených. Můžeš si to tam taky stáhnout:

http://www.zatrolene-hry.cz/temp/Karty_Krize_Caprica.zip

20.1.2010 11:13:24

to kren
Předpokládám, že tom dočasném adresáři je již opravená verze?

20.1.2010 12:29:16

to sasa
Vsak jsem to napsal jasně že pro Caulyho jsem tam dával tu opravenou verzi.

20.1.2010 12:40:59

Křen - děkuji
Super, děkuju. Jinak chyba v ikoně by mě nevadila, já to tisknu na samolepící papír a pak přelepuji už jen texty na originálních kartách, tak ikony mám původní :-) .

20.1.2010 13:12:56

Vybíráme z Bazaru

Hostage Negotiator
Hostage Negotiator
Akt. cena: 40 €
Končí za: 3 hodiny

Offcanvas