Battlestar Galactica: Pegasus

xxxxxxxxxo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: Pegasus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battlestar Galactica: The Board Game
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Daniel Clark
Tim Uren
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cylon Leader

Hele dostává Cylon Leader kartu super krize na začátku hry? Není mi to z pravidel moc jasné.
29.8.2009 01:17:13

ne
nedostava, pri trose stesti se k nim ale muze dostat ... infiltrovat flotilu a po znovuzrozeni si je nalizat ... ale stoji to cas a penize ... eee penize ne, tak jen ten cas

30.8.2009 21:20:00

jarafit

super krize
Mám dotaz ohledně super krize. Cylon leader a sympatizant tedy nedostává super krizi na začátku, ale může ji získat infiltrací a navrácením na res ship? Pokud ano může to udělat vícekrát? A poslední dotaz, pokud je popraven znamená to, že už ji nezíská nikdy?

13.9.2009 09:35:26

Jarafit

Lokace ress ship
Přečetl jsem si upravenou lokaci a z té výplívá, že zde Cylon může sedět a za cenu ztráty skill karet sbírat super krize. Takže to asi řeší i můj dotaz. :)

13.9.2009 10:37:41

jarafit
Presne tak .. ale bacha, on tam sice muze sedet a lizat, ale pak uz taky nemusi mit cas to zahrat .. typicky, cim vic hracu hraje, tim minkrat se clovek dostane "k lizu". Zazil jsem hru kde cylon nalizal 4 crisis karty a nezahral ani 1!!! (ono totiz v caprica fazi neni jak ty karty zahrat !) A po navratu galacticy na orbitu uz taky nemusi byt kdy.

14.9.2009 11:53:53

Vybíráme z Bazaru

Steampunk Rally Fusion
Steampunk Rally Fusion
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas