Battles of Westeros: Tribes of the Vale

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros: Tribes of the Vale - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battles of Westeros
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nové jednotky, nový terén

na stránkách FFG jsou již vyvěšené pravidla, jednotky se mi na první pohled líbí více než z Tully rozšíření.

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/battles-of-westeros/Support/BW06-tribes-rules-web.pdf
5.5.2011 06:57:42

Lumirius
Jako vlastnosti jednotek? Nebo vzhled?

Mně se zatím moc nelíbí to řezání uší. Je to knižní, ale zase nové žetony a mechanika do hry:-)

5.5.2011 10:32:34

Žetony a mechanika
Chtělo by to nějak zpomalit, protože s každým rozšíření je X nových žetonů a mechanik. Nějak se mi moc nelíbí takovýhle způsob. Je fajn, že mají nápady ale pokud to takhle půjde dál, tak to abychom na žetony měli zvlášť velkou krabici a pravidla s dvaceti stránkama na různé keywordy a nové mechaniky. Spíš bych byl pro to, aby různé mechaniky trochu prohloubili. Přidali třeba víc jednotek s těmi schopnotmi, které už jsou.

5.5.2011 10:36:33

vasekre
Přesně, třeba vlastnost defender je zbytečně komplikovaná a herně nic moc nepřináší (myslím jako do zábavnosti). Klidně by stačilo dát štítonoškám vlastnost Stalwart.

Na druhou stranu je fajn, že jsou jednotky pestré. Dává to hře větší rozmanitost.

5.5.2011 10:54:09

Mechaniky
mi se právě líbí nové klanové jednotky herně.
S využíváním stávajících schopností by to bylo ideální, ale zase bychom brblali, že z nás tahaj peníze a dostáváme jen jiné figurky k již stávajícím schopnostem. Designersky je to asi těžké nakombinovat. Však jsem zvědav jak se bude hodnotit náš počin s rodem Greyjoyů.

5.5.2011 12:01:07

Vybíráme z Bazaru

Unmatched souboj legend
Unmatched souboj legend
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas