Battles of Westeros: Lords of the River

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros: Lords of the River - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battles of Westeros
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

FFG zveřejnilo na svých stránkách pravidla k tomuto rozšíření

http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/battles-of-westeros/Support/BW04_LOTR_Rules_low.pdf
9.3.2011 06:50:37

Pravidla
No nevim jak by se dalo vysvětlit braní tokenů těma pěšíma jednotkama... skrytý brody taky moc nemusim.. jediný co se mi docela páčí jsou ty Longbowmeni

9.3.2011 11:10:25

Amaroun
tak Raideři jsou prostě nájezdníci a lupiči, třeba ukradli nějaké zásoby a díky nim se snížila efektivita vojska na bojišti.
Ty brody se mi právě moc líbí něco podobného jsem navrhoval v rámci fanovského rozšíření do Greyjoyu, jednotku co umí chodit přes vodu. FFG ten nápad, ale dovedli k dokonalosti a zůstane tam brod. Mnoho strategických možností.
Mi se rozšíření tématicky líbí.

9.3.2011 11:22:55

to Lumirius...
To není možný, Kouba musí mít telepatický schopnosti :-), nebo jsme naladění na stejný způsob uvažování. :-)

Nejdřív ten keyword volley pro společný útok lučištníků (jak k tomu přijde chudák Theon Greyjoy?). Pak skrytý brody. Jak k tomu přijde Aeron Mokrovlas, coby zprůchodňovač či zaplavovač brodů? Dále keyword raider dělá téměř totéž co greyjojská gambit karta Plundrování.

Jsem zvědav, jaký překvapení přinesou Divoši z měsíčních hor. Čekám, že tam natrefíme na další ideje z naší greyjojské "expanze" :-(.

9.3.2011 11:38:12

Lumirius
Asi jo ... Tématicky to špatný neni.... Ale třeba Raideři by se více hodily Greyjoyům

9.3.2011 12:26:24

Laredo
ani nemluv tolik času jste nad tím strávili a ja teda taky občas přispěl a takový výsledek :-(
Jinak mě sejmula před týdnem nemoc a bylo více času nad uvažováním o hrách a napadli mě Boltoni v rámci nějakého scénáře. Zkusím to dát dokupy a pošlu Vám to, nebude to hned, ale všechno jsem si napsal na papír, ať mi to práce zase nevypláchne z hlavy :-))

9.3.2011 12:36:01

Laredo
Ale to je skvělé, protože je vidět, že stavíme vlastnosti v rámci logiky vývoje hry:-)
Jinak dopisuju ten Zimohrad. Snad to stihnu o víkendu ...

9.3.2011 14:43:50

Silné
připadne mi, že některé velitelské karty tohoto rozšíření jsou teda hodně drsné a mnohem silnější než karty v základu a prvních rozšíženích.

13.4.2011 07:40:00

Lumirius
Obecně jsou karty z rozšíření lepší (zajímavější) než ty z Core Setu.

13.4.2011 17:59:05

Překlad pravidel
Zdravím, vím, že hra je venku už docela dlouho, ale já jsem si jí pořídil až teď a snažil jsem se k ní nají přeložená pravidla, bezúspěšně. Ve zkratce, zajímalo by mě, jestli neumím hledat a ty pravidla někde jsou nebo jestli opravdu nejsou, protože kdyby nebyly, tak já bych to klidně přeložil... :-)

25.12.2013 12:11:18

pravidla
zdarec, měl bych dotaz... Pokud se pravidla rozcházejí s kartami měl bych se řídit podle čeho? Jedná se mi o to, že na edumurově kartě se nepíše nic o tom, že po použití jeho unit ability by se měl on i cílená jednotka oživit, naproti tom v pravidlech pod kartou to tak je...

26.12.2013 12:04:55

Vybíráme z Bazaru

Mozkozrout
Mozkozrout
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas