BattleLore (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

BattleLore (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Richard Borg
Robert A. Kouba
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící přeložené karty velení a rozmístění

Ahojky,
omlouvám se za drzost, že se něčeho dožaduji, jen bych měl dotaz na komunitu: zakoupil jsem tuto hru v 2nd edition a protože budu hrát s dětma, přeložené karty jsou nezbytné.. I vytisknul jsem přeložené karty, zalaminoval, a zjišťuju, že karty velení (se zeleným polem) a karty rozmístění (malé kartičky) chybí.. tak uvažuji, jestli to je k sehnání, nebo guru, co tyto skvělé překlady dělali, by tyto dokázali také spáchat? :-)
děkuji,
Saša.
15.10.2014 00:14:33

Sasha
No já ty karty velení, kde je z grafiky na kartě jasné o co jde (oblast a počet jednotek kterým chci velet) nepřekládal, ale mrkni do souborů od Caulyho, má tam myslím i tyhle karty jako přelepky. Karty rozmístění, tam jsem překládal jen texty u Command Tent a Decoy, a měl jsem za to že ty jsem sem nahrál přidružené k nějakým dalším kartám, ale mrknu se na to pořádně doma. EDIT: Tak ten Command Tent a Decoy by měli být v jednom z těch mých souborů, ostatní jsem nepřekládal, jsou tam jen klíčová slova schopností, které jsou pak podrobněji rozepsané stejně u základní karty každé jednotky, takže mi to nepřišlo pro hru nějak nutné.

15.10.2014 09:12:37 | Upraveno autorem (porovnej)

karty rozmístění
btw a nejsou u karet rozmístění i nějaké karty co se přidání terénu týká?

17.9.2015 17:20:47

Longy
Terén dáváš na základě scénářů nebo nevím co jiného myslíš?

17.9.2015 23:16:41

Vybíráme z Bazaru

Keep the heroes out!
Keep the heroes out!
Akt. cena: 1275 Kč
Končí za: 8 hodin

Offcanvas