Battleground: Fantasy Warfare

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Battleground: Fantasy Warfare - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Your Move Games
Autoři: Darwin Kastle
Chad Ellis
Robert Dougherty
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tož jaká? - dojmy atd.

hraje nekdo? hratelnost? zabavnost? atd.
13.4.2011 13:00:11

hra
Zatím mám za sebou jen jednu bitvu lesních elfů proti nemrtvým. Elfové (pod mým skvělým velením) dostali pěkně na frak :)
Herní systém je zajímavý, ale chce to zvyk. Pokud hraješ třeba warhammer (nebo jinou figurkovku), tak můžeš mít problém s tím, že jednotky fungují podle obecně zadaného rozkazu a není možné s nimi libovolně manipulovat (pokud nepřevezmeš přímou kontrolu, což nejde u všech současně) - takže musíš přemýšlet dost dopředu.
Hrálo se to dobře, sranda byla, strategie převládala nad kostkama. Podle mě je to vhodná kapesní alternativa k standardním figurkovým hrám.

13.4.2011 15:15:35

hra
Podle mne je to pecka. Ma totiz pomerne dobre vymyslena pravidla, ktera ji blizi poradnemu wargamingu a zaroven je to vec zatracene skladna. Pomer cena vykon je taky super. Treba pro mne je to vyborna alternativa, protoze hraju historicky wargaming, ale vzdycky jsem chtel i nejakou fantasy, ale nechci rvat prachy do figurek, uz takhle utracim dost za istoricke a sci-fi... Nehlede na to, ze u fantasy mainstreamu mne odrazovala i spatna pravidla. BFW vsak jednoznacne doporucuju.

13.4.2011 18:51:47

Vybíráme z Bazaru

Cyberion (+obaly)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas