Battleground: Fantasy Warfare

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Battleground: Fantasy Warfare - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Your Move Games
Autoři: Darwin Kastle
Chad Ellis
Robert Dougherty
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Pracujem na verzii pravidiel 3.1

Chcel som upozorniť prípadných fanúšikov tejto hry, že pracujem na úprave existujúceho českého prekladu na verziu 3.1.

Veľká vďaka aradraugovi za poskytnutie textovej formy jeho prekladu verzie 3.0!
20.7.2015 13:07:01

Joe

Stav upravy prekladu
Preklad mierne stagnuje, keďže uhorková sezóna a kopa roboty v robote, ale zase sa to dostane do dobrých koľají :)

18.8.2015 01:47:43

Joe

Preklad ukončený!
Kooonečne sa mi podarilo (aj keď po malých krokoch) dokončiť preklad verzie 3.1 do češtiny - úpravou a doplnením existujúceho prekladu verzie 3.0. Dosť veľa vecí som prekopával a upravoval, zjednocoval som slovníček výrazov. To mi umožní pokračovať aj v preklade jednotlivých kariet a prípadných ďalších textov so zachovaním názvoslovia (a aj do budúcnosti, keď vyjde nová edícia). Online CAT nástroje sú na nezaplatenie!

Teraz ešte musím text dať do finálnej podoby s obrázkami a značkami. Kedy to bude, ťažko povedať. Vianoce? Jar 2017? Uvidíme :)

12.10.2016 11:27:17

Joe

Ukončené zalomenie preložených pravidiel 3.1
Po 2 rokoch som sa konečne dostal aj k zalomeniu preložených pravidiel verzie 3.1 do finálnej podoby. Ešte mi chýba doplniť na koniec slovníček pojmov angličtina-čeština (a aj naopak), aby si hráči vedeli dohľadať vhodný termín, keďže samotné karty jednotiek prekladať nebudem.

Mám preloženú väčšinu textov veliteľských kariet (v Excelovskej tabuľke) a aj väčšinu jednotiek a ich schopností (tiež Excel). Je to hlavne ale Fantasy Warfare, nie Historical Warfare (keďže z tých nemám žiadne a tým pádom ani text veliteľských kariet).

Uvedené bude čoskoro...

23.2.2018 12:30:31

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět - KS verze
Zaklínač: Starý svět - KS verze
Akt. cena: 5150 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas