Battle Line - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

battleline vs. stratene mesta

Chcel by som sa spytat na porovnanie tejto hry s hrou Stratene mesta, nakolko obe hry su uvadzane ako velmi podobne.dakujem
22.10.2009 15:37:31

Tenista
Jednoznacne Battle Line. Je taktictejsi, mas tam moznost vice ovlivnit hru. V tom je o dost zajimavejsi, ve Ztracenych mestech moc sanci nemas, zalezi hodne na tom, jak ti to chodi na ruku. Tu mas vice sektoru bojiste a nektere muzes obetovat a odhazovat tam karty, ktery jsou ti k nicemu...

22.10.2009 16:05:31

zeny
Battle Line neznam, libi se mi, ale patrne bych si ho s pritelkyni nezahral. Naopak Ztracene mesta ma hodne rada a sama si o ne rika. Podobnou zkusenost mam s kamaradkou, ktera je na hry dost vybirava.

23.10.2009 01:56:33

Radim
I zahral, ja jsem mel podobne obavy kdyz jsem to prezentoval zene, ale navzdory tematu bitvy ji hra uchvatila (je pravda, ze jsme tehdy znali snad jen Citadelu a Carcassonne) a i dnes si ji obcas zahrajeme; je ale pravda, ze jsme hrali bez karet Taktiky.
Bez techto karet je princip hry velmi podobny Ztracenym mestum: Clovek se musi rozhodnout, v jakem momentu pujde do obsazeni strategickeho bodu/podniknuti expedice s ohledem na jiz zname karty a ochotu riskovat.

23.10.2009 08:35:36

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: The Deckbuilding Game
Star Wars: The Deckbuilding Game
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas