nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Battalia: The Stormgates

Rozšíření pro hru: Battalia: The Creation
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasmagoria
Autoři: Alexandar Guerov
Ledha Guerova
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook, Google+

Diskuse ke hře

Kampaň na KS

Lidi, rozběhla se kampaň na KS :) tak kdo má rád Battalii, neváhejte a podpořte je, čím více čechů, tím větší šance že se náš překlad dostane mezi oficiální.

https://www.kickstarter.com/projects/battalia/battalia-the-stormgates/description

Za mě osobně byla základní hra velmi příjemným překvapením a těším se na novinky z rozšíření :)

8.9.2016 13:23:48

Kvalita

Máte taky jednu stranu žetonů natištěnou křivě? Na ty roky, co to trvalo, je to mizerná kvalita:/

22.8.2018 21:36:04

Také

Druhá zásilka (vše NPC) také dnes. Tracking první týden nefunkční, druhý týden bez jakékoliv historie a dnes mi volá řidič že stojí u brány...

21.8.2018 11:44:09

Já také

Tak já také dnes. Tracking týden, ale nefunkční, takže mě to dneska překvapilo.

21.8.2018 11:31:26

Tracking

Tak před týdnem tracking a dnes dodáno.

21.8.2018 11:24:23

Tracking

Já mám hru už doma...ale od zaslání tracking n. do jeho aktivace to bylo skoro 14 dní...ale jak se to začalo hýbat, za dva dny byla krabice doma ;)

16.8.2018 11:13:00

Track kod

Mně už týden po zadání toho track kódu systém hlásí:
"No shipment matching with the entered tracking criteria!". Na KS diskusi má tento problém ještě další člověk... Tak nevím jestli se to někde neztratilo... Každopádně tvůrci psali ať jsme shovívaví a reklamace že to nedorazilo podávali až v září...

16.8.2018 07:48:15

Tak už

No chvíli potom co jsem si postěžoval, tak jsem dostal track kod.

16.8.2018 00:23:04

I já

stále čekám. Na email bez reakce, zpráva na FB taky bez reakce. Karty nemám. Nezbývá než trpělivě doufat ...

15.8.2018 15:37:31

Stále čekám

a stále nemám ani žádné info. Psal jsem jim, ale bez odpovědi. V posledním updatu je psáno, že už mají hotovo 85 - 90%. Tak asi budu až na konci. Pokud vůbec.

15.8.2018 09:18:21

Karty ne

Hrací karty jsem si tam určitě nedával.

9.8.2018 07:46:18

.

Jestli v té vaší objednávce máte i hrací karty, tak tam před 14 dny avizovali že, ještě pár týdnů nebudou...
Mně původní objednávka (základ + rozšíření + terrain pack) dorazila v pohodě už před 3 týdny. Po přečtení pravidel a zahrání zkušební hry jsem si uvědomil, že ty NPC figurky docela zvyšují znovuhratelnost a rozmanitost hry - tak jsem si je dokoupil i s listy speciálních schopností hrdinů. Nebral jsem ANS Bundle (protože tam bych musel čekat na ty karty a navíc už jsem měl terrain pack), ale figurky zvlášť (i s figurkou Unbound Buff která není součástí ANS Bundle). Včera mi dorazila notifikace o odeslání této objednávky...
Na diskuzích KS (nebo BGG ?) někteří lidé psali že se objednávka prostě zatoulala a že to vyřešili po emailu. Teď možná nereagovali protože asi byli na nějaké dovolené, stránky nahodili až předevčírem.... ? Pokud nemáte ty karty zkuste se ozvat...

Upraveno autorem (porovnej)

9.8.2018 07:42:53

Taky čekám

Taky čekám, zatím nejdelší dodání ze všech KS. A to jich mám za sebou 20.

9.8.2018 00:46:38

Nedoručení

Já taky nic.
A to mám 3 krabice (pro další 2 lidi).

6.8.2018 12:59:51

Nedoručení

Kolik nás ještě čeká na doručení? Začínám být mírně nervozní. Na email nereagují, domény fantasmagoria.bg a battalia.eu jsou nedostupné...

6.8.2018 11:57:13

Prodej

Jeden poslední kousek jsem teď hodil na bazar, kdyby byl zájem ;)
https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/70704/

3.8.2018 12:00:56

Late Pledge

Prosím do kdy bude otevřený Late Pledge?

3.8.2018 11:27:39

(Ne)doručení

Tak mě "snad zatím" nedošel ani email s informacemi o doručení.

2.8.2018 20:25:29

Duirin

Díky za odkaz, ale koukám že jim stránky zrovna zablokovali (expired payment or technical problem), ještě včera fungovaly... No snad to dají brzo do pořádku :-)

27.7.2018 13:56:15

Doručenie na SK

Mne to doručilo DPD a takisto poslali inf SMS. Bolo to na SK do týždňa od pohybu zásielky. Viď nižšie

27.7.2018 13:00:40

MikeDundee

Revize pravidel a dodatková pravidla dávají sem, ale zatím píšou, že pro nové figurky je tam teprve budou vyvěšovat:
http://battalia.eu/rules/
Lze si tam dát subscribe, aby ti přišlo mailem upozornění na nová pravidla.

27.7.2018 08:17:41

Stretch goals NPC figurky

Tak jsem přelouskal pravidla. Zajímavá spousta možností. Nikde jsem ale nenašel pravidla k těm figurkám NPC, které posílali v rámci stretch goals. V pravidlech pro Stormgates je jen pravidlo pro Metamorphu a Bilkarra, ale ti byli již v základu. Nevíte kde najít pravidla pro toho mamuta, katapulty, Starsmuggler a Ruin guards ?

27.7.2018 07:54:33

dobré info

Díki chlapi za info, bude sa mi to hodiť. :) Tak už si len troška počkať a je to doma. Som zvedavý, aké veľké sú tam zmeny vo finalných pravidlách, oprotí tým z KS, asi len ako ste písali, tie extra NPC figúrky.

26.7.2018 10:21:09

doručení zásilky

tak už to mám 2 dny doma, doručoval mi to INTIME a přišla mi SMS z datem a hodinou doručení + kontakt na řidiče. Ten den mi ještě volali že to vezou.

Škoda jen že na to teď nemám čas, bral jsem to ještě s terain packem - nové karty terénů v barvě figurek (nemělo by se to tolik plést), ale k vyzkoušení se dostanu nejdříve za 14 dní,

26.7.2018 08:56:04

Doručení

Mě to v Čechách doručil kurýr InTime.

26.7.2018 08:54:06

email - svetlo na konci tunelu

Konečne mi prišiel email, aj so sledovacím číslom zásielky. Vyrazilo to z Bulharska a som zvedavý, že kedy by to tak mohlo byť na slovensku.

Mám jednu otázku na tých, čo už to majú. ktorá doručovateľská služba Vám balík doručovala na slovensku. Prípadne v čechách? Kvôli tomu, že možno budem chcieť zmeniť adresu doručenia.

:)

26.7.2018 08:41:22

Vybíráme z aukcí

Samurai - The Card Game (R. Knizia)
Samurai - The Card Game (R. Knizia)
Akt. cena: 349 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Není zadaná žádná velká herní akce. Přidat novou.

Kalendář všech akcí >>