Battalia: The Creation

xxxxxxxxoo hodnoceno 29x (Seznam vlastníků)

Battalia: The Creation - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasmagoria
G3
Autoři: Alexandar Guerov
Ledha Guerova
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter kampaň

https://www.kickstarter.com/projects/battalia/battalia-the-creation

Hra vypadá moc pěkně, dle lidí co měli možnost otestovat se jedná o takový deckbuildingový Heroes of Might and Magic. Já už jsem backnul, protože i cena není vůbec špatná :)
Navíc se pracuje na českém překladu pravidel a jinak ve hře nejsou texty - vše řeší symboly a čísla.
29.6.2015 08:11:07

čeština
Tak to sa veľmi teším, práve som mal chuť sa na to opýtať, že keď riešia jazykovú nezávislosť či nebude aj čeština pridaná. backol som to hneď na začiatku za prijemnú cenu a veľmi lákavé poštovné, celkovo to pôsobi herne veľmi zaujimavo a graficky je hra nádherna.

teším sa ak bude aj čeština a hlavne predbežné odmeny, ktoré sa dajú získať vďaka vyzberaným peniazom. Dúfam, že sa dostaneme k nejakým bonusom, lebo sú určite veľmi lákavé.

29.6.2015 09:08:41

Small/big cohort
neuvažujete někdo nad příhozem na nějaký větší pakl? že bych se k někomu přidal, pokud by zbývala jedna krabice..co?

4.7.2015 19:20:40

tysek
To poštovné tam opravdu není moc velké, takže jsem ani nezaznamenal snahy o hromadnou pledge, takže spíš doporučuju do toho jít samostatně.
Jinak z jiných projektů mám spíš zkušenost, že pokud chci hromadnou pledge, tak ji musím spíš vyprovokovat stylem, že jsem ochoten ji backnout, aby se pak další lidi přidali.

Mně se povedlo získat jednu uvolněnou early friman pledge (už pár dní byly eraly friman vybrané, ale najednou se tam jedna volná objevila), takže já jsem spokojenej.

4.7.2015 21:07:22

Tak se mi to taky povedlo...
jakože získání early..teď jen doufám ,že budou lidi ještě přihazovat a budou nějaké ty vychytávky navíc...

4.7.2015 22:05:24

KS
já bych byl hodně rád za těch 90k stretch (nejvíc mě láká právě 80k kvůli schopnostem hrdinů a 90k podložky :) + i ty figurky co tam mají neutrální vypadají moc hezky :) Tak snad se to rozjede, zatím je času docela dost

7.7.2015 11:25:24

Já chci všechno!!!
...koukám na to pořád...myslím, že vím o všech příhozech dřív, než autoři=D

7.7.2015 11:57:12

česká pravidla
česká pravidla jsou již ke stažení na stránkách kampaně

13.7.2015 19:51:21

pravidla
Vypadají dobře, hodím je sem na stránku do souborů ke stažení :)
Po pročtění pravidel se na hru těším ještě více - vypadá fakt jednoduchá a přitom dost komplexní, určitě to bude pecka na hraní :) Teď jen vydržet než přijde :D

14.7.2015 11:43:57

stretch goaly
Tak kampaň včera dosáhla 70k a díky tomu, že snížili jeden z nejočekávanějších stretch goalů, tak hráči dostanou i hero sheets - což jsou tabulky, které obsahují volitelné schopnosti pro vaše hrdiny, které tak přidávají do hry další mnohými očekávaný element - diverzifikace vašeho národa - díky hero sheetům totiž můžete své hrdiny specializovat a odlišit od ostatních.
A mezitím lidi také odemčeli speciální herní variantu, kdy na střední pole bude umístěna sopečná oblast se 4 různými oltáři(jeden pro každý element) a strážcem úplně uprostřed, tento strážce bude velmi silný a díky jeho poražení můžete zvítězit - strážce má za každý element velký bonus k boji a navštívěním příslušného oltáře ho o bonus z tohoto elementu oberete..
určitě lákavé :) teď ještě dostat se na 90,100, potažmo 120k pro ty poslední zajimavé stretch goaly :)

17.7.2015 07:27:05

KS
No já to mco nadějně nevydím na ty figurky další...tech 90K by ale mohlo dopadnout

17.7.2015 09:55:17

Posledních 24 hodin
už se blíží konec, ale rozjelo se to pěkně...doufám, že se nějakým zázrakem povede 100K alespoň...

21.7.2015 08:12:09

PJ

Poslední 23 hodin
Pojďte do toho a zvyšujte, ať se dostaneme na 100.000. Vypadá to vážně nadějně :)

21.7.2015 12:07:15

Autoři přeházeli zatím neodemčené SG a snížili cenu posledního o 10k dolarů, aby bylo snazší odemknout všechny, tak jsem zvědavý, jestli se to podaří :) Času už moc nezbývá.

21.7.2015 21:48:44

100k
Už jen kousek a máme 100k, 3h to go, to bychom mohli dat, ten Unbound buff se mi hodně líbí, ruin guardy už teda moc nevidím, ač taky vypadají suprove, ale tak jsem radši za ten Unbound, vypadá to na další zajímavou mechaniku

edit: tak nakonec 104k, pěkná kampaň :) trošičku škoda těch ruin guardů, v Battalii fakt mají jedny z nejhezčích figurek co jsem viděl, ale nedá se nic dělat, i tak toho tam je hromada a předpovídám, že hra bude jednou z top nejhranějších v mé sbírce :)

22.7.2015 07:20:31 | Upraveno autorem (porovnej)

guardi
půjdou dostat s rozšířením, tak snad budou nakonec taky...jen kdyby to přišlo hned a ne až v listopadu

22.7.2015 17:36:26

u nás taky
asi budou nejhranější, pokud se ježíšek pochlapí a nedopadne to jako s wrath of daemon

22.7.2015 21:55:51

k dostání u nás?
Nějak jsem ještě neobjevil kouzlo kickstarteru a tím, jak koukám jsem propásl moc dobře vypadající hru. Chci se zeptat, jestli půjde i do prodeje a jestli třeba bude k sehnání i u nás?

23.7.2015 10:11:41

obchody
to ti teď asi nikdo neřekne, bude záležet na autorech, zda zůstanou jen u KS, nebo se pokusí dohodnout s vydavatelstvími a protlačit to i dál do obchodů, ale vzhledem k tomu ,že hra vypadá fakt pěkně a mohla by zaujmout více lidí než jen ty na KS, tak věřme že se to povede :)

23.7.2015 10:40:31

hracik
Myslím, že jarmuk dával na Deskožroutovi dohromady hromadnou objednávku (max. 10 ks), takže se s ním můžeš zkusit domluvit, pokud tedy ještě má volné místo.

23.7.2015 10:55:52 | Upraveno autorem (porovnej)

je nás asi 8
tak by se dalo ještě přibrat
jinak jsem se s nimi zkoušel dohodnout o prodeji na krámě a prý s tím počítají. Doporučená cena by měla být 60 dolcků, ale bez těch ks bonusů.

23.7.2015 11:04:50

Late pledge
Pokud nějaký zájemce propásl kampaň na KS, má nyní možnost hru pořídit v rámci late pledge tady: https://app.crowdox.com/projects/battalia/battalia-the-creation

Pokud se částka vyšplhá na 110 000 USD bude navíc odemčen poslední stretch goal z původní kampaně (Ruin Guards) viz https://www.kickstarter.com/projects/battalia/battalia-the-creation/description

9.8.2015 12:26:41

Pledge manager
Tak teď přišel odkaz na pledge manager, kde mě zarazila tato položka:
"If you have missed to add $5 for extra shipping after reaching $80K, because of the extra weight of all unlocked stretch goals, you have the opportunity to do it now."
Asi jsem nečetl pozorně předchozí updaty, kde to nějak zmiňovali, ale přijde mi to hodně zvláštní.

1.9.2015 15:42:48

poštovné navíc
No já si toho už někde dřív všiml, že psali, že poštovné bylo kalkulováno s váhou bez těch stretch goalů, že od 80k stretch už přesáhnou ten limit váhový..

Já těch 5$ navíc dal, ale mám pocit, že tam někde i psali, že to bude čistě na nás zda jim to pošleme, ale že jim to hodně pomůže s náklady, protože se snažili ceny srazit co nejníž to šlo a bohužel po překročení toho stretch už je to poštovné vyjde dráž, takže to budou muset kdyžtak doplácet sami

1.9.2015 15:48:05

poštovné
Aha, tak to já jsem nějak úplně přehlídnul... Odklikal jsem poštovné na 10... Tak snad dojde vše...

1.9.2015 18:37:08

nevím
klikal to olaf, jsem v hromadné objednávce.
Rozhodně se těším jak děcko.

1.9.2015 19:20:42

Vybíráme z Bazaru

Fantastic Park
Fantastic Park
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas