Batman: Gotham City Chronicles

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Batman: Gotham City Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Frédéric Henry
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidelné hraní

Pro zajímavost bych se zeptal, je tu ještě někdo jiný, kdo to pravidelně hraje? Případně, které scénáře považujete za nejlepší?

Ta první část otázky není kladena členům naší herní skupiny :).
15.10.2019 13:21:50

Scénáře
Mám odehrané skoro všechny scénáře pro dva a tři hráče a nejvíc se mi líbily ty z rozšíření. Připadají mi herně pestřejší (ne jen jeden hráč likviduje bomby a druhý se to snaží překazit) a více vázané na komiksové příběhy.

Ještě jsem nezkoušel versus mód a kampaň za záporáky, na to jsem taky zvědavý, ale šetřím si to.

2.11.2019 15:54:54

To Miar
Už jsem si myslel, že to hrajeme sami. Akorát odpověď mě moc nepotěšila. Mám jen základ a jestli jsou rozšíření lepší, tak o ten zážitek přijdem. Ale i to zapínání a vypínání počítačů nebo deaktivace a aktivace bomb nás baví. Ze scénářů pro tři asi jednoznačně nejlepší ten s Redhoodem v bance.

Jinak versus mód je jediný rozšíření, který jsem vzal. Ale ještě nebyla příležitost.

Jaký máš názor na vyváženost scénářů?

2.11.2019 21:39:35

Dooby
Já souhlasím, i ty základní scénáře jsou fajn. Třeba mise s Batcow mi přišla dost nápaditá. Jen mi ty z rozšíření přijdou propracovanější. Ale to fakt může být jen můj dojem.

Upřímně, po zkušenostech s jinými hrami založených na scénářích jsem nějakou vyrovnanost ani moc nečekal, vždycky je to scénář od scénáře trochu jiné, tomu se nedá vyhnout. Proto moc nechápu ty rozhořčené komentáře na tohle téma...
Konkrétně u téhle hry častěji dostávají na budku hrdinové, tak ve dvou třetinách případů. Většinou mají co dělat, nesmí se zdržovat, nenechat se rozptýlit od plnění úkolu. Ale obvykle je to i tak dost vyrovnané, k výhře by jim třeba stačilo kolo navíc. Jak to je ve tvojí skupině?

3.11.2019 12:49:51

To Miar
Souhlasím se vším, co jsi napsal. Tzn. nechápu rozhořčené reakce, že je to nehratelné a hrdinové si neškrtnou. Ty dvě třetiny pro zlouny pocitově odpovídají, stejně tak jako to, že je to většinou natěsno.

Jen k tomu dodám, že problém bude asi v tom, pořádně se do toho systému dostat a naučit se efektivně využívat veškeré skilly. Samozřejmě též dodržovat správně pravidla. U nás, hráváme jednou týdně, to zabralo přes dva měsíce :). Začli jsme v červnu a stále ty partie mají vzestupnou tendenci kvality :).

Jsem přesvědčen, že v tom návalu deskovek se každému nepovede proniknout do té správné hloubky.

Na krávu ještě nedošlo, ale už ji mám v barvě :).

3.11.2019 20:41:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Třípatrový držák karet - 2ks
Třípatrový držák karet - 2ks
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas