Bang! Město duchů

xxxxxxxxoo hodnoceno 750x (Seznam vlastníků)

Bang! Město duchů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bang!
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

High noon-kazatel


Ahoj,ve třídě jsem hráli Bang s tímto rozšířením. Dohadování jsme se o tom; zda když je ,,kazatel" a někdo zahreje ,,duel" jestli v tomto momentu je možno zahrát bang. Děkuju za odpovědi:) a případně dohady;).
26.6.2018 10:15:01

Kazatel
Neni to mozne. Souper automaticky ztraci zivot pokud je na nej zahrana karta duel. Karta kazatel zakazuje hrat pouze karty bang! nikoli karty duel.

26.6.2018 11:30:05

Kazatel
Kazatel funguje tak, že hráč, který je momentálně na tahu, nesmí používat kartu BANG! To znamená, že ji nesmí nejen hrát klasicky z ruky, ale ani zahazovat při Duelu.
Samotný Duel zahrát může, ale jestliže jeho soupeř odhodí BANG, on sám to udělat nemůže, a proto ztrácí život. Ideální je proto zahrát Duel na někoho, kdo nemá žádné karty v ruce, nebo u něhož jsem přesvědčen, že žádné BANGy v ruce nemá.

26.6.2018 11:30:21

Kazateľ
Hráč nemôže zahrať Bang! len vo svojom ťahu, ale v ťahu iného hráča (toho, ktorý použije Duel alebo Indiánov) Bang! zahrať môže.

My sme to hrali tak, že ak som ja zahral počas Kazateľa Duel a protihráč mal aspoň jeden Bang!, prišiel som o život ja, pretože som bol aktívnym hráčom a Bang! zahrať nemôžem, aj keby som ho mal.

26.6.2018 11:37:01

Karta kazatel
Karta jasně říká, že zákaz Bangu platí vždy pouze na hráče, který je aktuálně na tahu, ale pokud se domluvíte, že ho celé kolo nesmí používat nikdo, je to pro "strategii" a vývoj ve hře možná zajímavější a někdy i zábavné. Např. Indiáni v takovém kole skutečně válí... :)

24.1.2020 09:04:15

Vybíráme z Bazaru

MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas