Bang! Město duchů

xxxxxxxxoo hodnoceno 753x (Seznam vlastníků)

Bang! Město duchů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bang!
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

High Noon

karta CITTA' FANTASMA
Město duchu - Postavy vyřazené ze hry se na jeden tah vracejí do hry. Líznou si 3 karty místo 2. Během svého tahu nemohou umřít. Na konci svého tahu jsou vyřazeny.

K tejto karte mám isté výhrady - isto sa už stalo aj vám že hráč ktorý sa vráti ako duch potiahne modré/zlené karty a nič sa nedeje, alebo v tom lepšom prípade potiuahne nejaký duel, bang, či paniku - no častoktát maju jeho susedia mustanga alebo skrýšu, čiže opäť žianda akcia.
Tak a tu prichádza moja otázka - nie je nejaké lepšie upresnenie pre tohto hráča, napr že všetci sú pre neho vo vzdialenosti 1 - (je to predsa duch :D) alebo niečo podobné aby mala táto karta viac ako len coolový názov ale aj nejaký riadny dopad na kolo hry.

- diskutujte, prípadne sem hodte nejaké vaše home rulezz a pod.
20.6.2011 10:18:43

to Faarha
Nevím o nějakých doplňujících pravidlech, ale ani jsem nezjišťoval. Město duchů je opravdu poměrně k ničemu, ale u Bangu je to celkem jedno. Bang je prostě oddechovka, kde můžeš vystřílet své kámoše, nic víc. Pokud chceš karty, které i mají nějaký vliv na hru a vracejí postavy regulérně do hry, tak si pořiď Fistful of Cards a/nebo Wilde West Show (obě vyšly i česky). Ve Fistfulu je karta Dead Man, která regulérně oživí prvního zemřelého hráče se dvěmi životy. Ve Wilde West Show je karta, která dokud je ve hře, tak všichni zemřelí vstávají a vrací se do hry každé kolo. Karta se vymění, když někdo zahraje kartu na přímé přibírání karet z balíku.

20.6.2011 11:44:26

to Kadever
nj ja mám všetky dostuplné rozšírenia, pár neoficiálnych a pár vlastných :D no mne šlo konkrétne o Mesto duchov

20.6.2011 12:09:00

...
Tak ona to asi ani nemá být nějaká ultimátní karta, která zvrátí průběh hry... Pokud ji chceš posílit, není nejjednodušší nechat hráče líznut třeba šest karet místo tří?

EDIT: Aj, nevšiml jsem si roku odeslání příspěvku... asi už to není aktuální :-D

25.1.2019 11:44:31 | Upraveno autorem (porovnej)

:D
Pozdě, ale přece

25.1.2019 12:05:48

Vybíráme z Bazaru

Jedním Slovem
Jedním Slovem
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas