Bang! Duel – Odpadlíci

xxxxxxxxoo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Bang! Duel – Odpadlíci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bang! Duel
Počet hráčů: 2 - 3
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vydání CZ

Ahojte. Čekám na to až Albi naskladní toto rozšíření a co jsem se v poslední době díval na jejich e-shop tak mě čekalo několik nemilých překvapení. Za prvé z datumu vydání 4.10. což už by bylo příští týden tak tam skočilo až 13.11. a to ještě uvidíme jestli to bude pravda. A další překvapení nastalo ohledně ceny - původně bylo myslím za 259 Kč a nyní to ukazuje 359 Kč. Což teda z hlediska toho že je tam přesně polovina obsahu než v základní hře (v základu jsou karty pro 2 hráče, tady jsou karty pro 1 hráče - nic víc) tak je docela přemrštěná cena. Chápu sice že za polovinu obsahu člověk nezaplatí polovinu ale i tak je to pouze o 90 Kč levnější než základ s dvojnásobným obsahem. Myslím že ta původní cena 259 Kč která je o něco málo víc než polovina základu je naprosto odpovídající. Jaký na to máte názor vy? Myslíte že ta cena ještě půjde před vydáním dolů? A že to vůbec stihnou vydat aspoň v novém termínu?
1.10.2020 13:03:14

CZ vydani

Tak vydani rozsireni se uz dvakrat posunulo, aktualne je to 22.11. To je nedele, predtim to byl svatek, tak mi prijde, ze si ty terminy nekdo cuca z prstu. Snad se to stihne alespon do Vanoc.

18.11.2020 11:14:49

Bloud
Bohužel tě budu muset zklamat. Taky na to čekám a doufal jsem že do vánoc to bude. Podle posledních informací je problém s dodáním a letos se to s největší pravděpodobností nestihne.

18.11.2020 11:52:24

CZ vydani

Diky za info, to je nemile. Termin uz je prosinec, takze kdo vi, kdy to bude.

20.11.2020 07:42:18

Skladem
Teď jsem si vsiml že Albi má Odpadlíky skladem. Hm zajímavé. To by mě fakt zajímalo co se tam s nima dělo. Takové šubování s termíny a nakonec z ničeho nic je to tu. No hlavně že jsme se dočkali a dokonce ještě před vánoci.

24.11.2020 22:13:15

Cena
Diky za info, ale koukam s tou cenou fakt sibuji, nekdo to ma asi za starou cenu v predprodeji, ktera se patrne zmeni.

26.11.2020 09:36:54

Cena
Ano vypadá to že se to bude prodávat za tu vyšší cenu. Ta cena je si myslím trochu vyšší než by musela být jelikož je to za pouhý jeden balíček karet ale co už - už jsem objednal když jsem na to tak dlouho čekal.

26.11.2020 10:37:49

Vybíráme z Bazaru

Divoká Amazonie - Insert
Divoká Amazonie - Insert
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas