Bang! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 7
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zazitky

Musim se priznat, ze Bang mam porad docela rad a bereme si to na svoje roadtripy s klukama, kde v peti hrajem dycky celou dovcu. Ovsem prave probihajici dovolena je cvicenim me trpelivosti ve hrach, hrat to s rodinou me zeny a s ni samotnou je znicujici. Cira erupce iracionality:) V takove skupine je to na hranici toho, kdy jsem schopen to hrat, bo mi to nedava smysl. Mate podobne zkusenosti?;)
5.3.2010 09:26:17

re
Jasně, tohle se holt stává. Jak u Bangu, tak mě často u Shadow hunters, zvlášt když se pije. Pak jsou u stolu slyšet neuvěřitelné rozhovory typu:
"proč jsi mě zabila? já byl přece taky bandita, od začátku střílím do šerifa!"
"no jo, ale útočils i na mě,tak jsem ti to oplatila!"
"myslíš, to jak jsem hrál Indiány?"
:-)

5.3.2010 09:33:40

re
Páry kvalitne rozhádaju aj strelené kachny.

5.3.2010 11:01:40

to Kardo
To jednou jeden můj herní kolega vyprávěl, jak hráli Střelené kachny v hospodě s holkama a jak od stolu zazněl výkřik: "Tak a teď Ti rozstřílím kačenku!", tak kolemjdoucí hostinská zděšením málem rozlila pívo, které nesla :-)

5.3.2010 11:24:22

Kadaver
:D :D :D Já nemůžu...

5.3.2010 11:28:47

to Kadaver
sem se ted málem pochcal :D uplně to vidim.

jinak bang je v takové skupině fakt očistec, navíc pochopení +1 a -1 ( u koňů) je snad skoro nemožný.

5.3.2010 17:36:02

Paladin
Mno oni to uz maji v posledni edici textove:), coz bylo nase jediny stesti. Ale i tak to nebylo buhvico teda, clovek si musi odpustit oblibene hlasky, ktere mame v nasi stale cestovni petici zazite a casto jen zira:)

5.3.2010 18:09:57

Koně
Tak +1 a -1 koně už se ani nesnažím vysvětlovat, z toho už jsem po mnoha nezdarech vyrostl :-) Jenom když už je prostě na stole a někoho zajímá, co to dělá, tak mu to asi tak natřikrát zopakuju a možná to občas i pochopí :-)

5.3.2010 18:26:12

koně
to je fakt vtipné jak si to všichni pletou,řekl bych, že z tak z 50 lidí co jsem kdy bang učil (lidé různého pohlaví, stáří, vzdělání) koně pochopilo maximálně 5.
takže to sice vysvětlím, ale stejně si to všichni pletou, čili se jenom snažím kontrolovat to, když je nějaký komoň na stole.

celkově mi ty ikonky v bangu vůbec nikdy k ničemu nepomohly, příjdou mi spíš zmatečné a naprosto neintuitvní. ikonka podívej se do pravidel? na co to tam teda je?

6.3.2010 14:41:08

Bang
ja myslim ze bang je docela dobrej:-)

11.7.2010 20:28:54

otazka
hraje tu nekdo World of Warcraft jako pocitacovou hru?

11.7.2010 20:34:16

Berbiana
Kdysi dávno jsem to hrál ... ale je to spíš pro lidi kteří nemají 24/7 co dělat a nelíbí se mi nemožnost ztrácení předmětů, všecko co nasyslíš ti zůstane ... takže pvp o ničem ...
Btw bang je best ... ale myslím že pochopit to můžou i nehráči a ono co dělá kůn je většinou uplně jedno :)

12.7.2010 07:11:06

bang
Ještě mě napadlo s těma hláškama ... si vybavuju hry se slečnama ve stylu:
"Proč jsi mě zabila když víš že jsem byl bandita?"
"Protože jsi mě zabil minulou hru."
"Ale ty jsi taky bandita, takže jsme ted byli spolu."
"???"

12.7.2010 07:14:11

ještě jedna perlička
Je konec hry.
Šerif (já): "Tak tys byl odpadlík, co?"
Bandita: "Ne, já byl bandita."
Šerif: "Tak proč jsi furt pálil do Monči (= odpadlíka)?!?" :-O
Bandita: "Protože jinak bych musel pálit pořád do tebe..."
:)

25.5.2011 07:44:45

...

Dneska jsme po letech vytahli na stul tuhle hru abychom zjistili jestli za to porad jeste stoji. No samotnou bych ji uz asi nikdy nehral vzhledem k tomu ze vlastnim i jeji novejsi variantu samurajsky mec ktera je v mnoha ohledech lepsi. Nicmene s rozsirenim mesto duchu je to porad prijemna nenarocna oddechovka hlavne pro ty kteri samurajsky mec nevlastni.

23.2.2020 20:54:00

samurajský meč
Jako fanda Bangu vlastnící všechna rozšíření mám samozřejmě i Samurajský meč a ten je teda taková bída, že jsem přemýšlel, že ho okamžitě prodám. Zatím ho stále mám, ale nikdo to nehraje. Počkám až dorostou děcka a dáme tomu znova šanci, ale zatím totálně propadl. Bang je Bang.

24.2.2020 01:06:15

Dojmy
Ja se s hrou Bang seznámil asi před 2 roky. Nejprve, když jsem jen koukal jak hrají ostatní, tak jsem moc nevyznal. Později jsem zkusil zahrát s nima a hledme, není to zas tak složité. Ideálně hrát s rozšířeními.

Hrály jsme ve 4 ale i 6-7 a to je teprve ta správná zábava :).

Bang je prostě klasika, klidně i do hospůdky k pivku

24.2.2020 08:45:04

...

Nam na bangu nejvic vadi ze se kolikrat posledni hrac ani nedostane do hry jelikoz si na nej 5 hracu kteri hraji pred nim vystreli a nez na nej dojde rada tak je po nem a pak musi cekat pul hodiny na novou hru. Tohle je v samurajskem meci eliminovano ze jakmile je jeden hrac zabit je konec hry. Druha vyhoda oproti bangu je ze cim pozdeji hrajes tim vice obdrzis na zacatku hry karet tudiz ti nehrozi ze by ses vyhazel nez prijdes na radu. U bangu je tohle dost omezujici. Dalsi co nemusim je karta vezeni ktera te na jedno kolo vyradi z tahu avsak stale na tebe ostatni mohou strilet. Mec je podle me takovy vylepseny bang

24.2.2020 10:40:55

Vybíráme z Bazaru

Vikomti Západního království + rozšíření
Vikomti Západního království + rozšíření
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas