Bang! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 7
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

verze Hra o Trůny

Zdravím,
jako fanoušek seriálu a knih Hry o Trůny jsem předělal Bang do vzhledu právě hry o truny, je to muj první počin co se týká tvorby karet. Takže bych byl rád za názory jak pozitivní tak negativní, jak a co vylepšit až budu něco takového dělat příště (třeba nějaké další rozšíření bangu) a samozřejmě názor na to jak vypadá hra v tomto kabátu. Hru najdete zde v souborech ke stažení.

........................................................................................
"Pokud nejsi u deskové hry připraven přijít o všechny své přátele, tak jsi nehrál pořádně."
8.8.2018 10:37:23

kkk

Tak sem se na to mrknul a mam par poznamek.

1) Tohle prosim neber moc vazne, ale nechapu proc zrovna Bang, ktery je uz v dnesni dobe proflakly tak, ze ja osobne uz to odmitam hrat, jak sem se toho kdysi davno prejedl. Tohle je fakt jen osobni averze vuci bangu, takze to fakt neber vazne.

2) Nelibi se mi anglicke nazvy karet spolu s ceskym textem ve stylu: pokud hrac nezahraje DODGE a podobne. To fakt ne...

3) Takovehle veci se vzdy, ale opravdu vzdy a povinne publikuji v pdf - tedy formatu pro tisk. Pokud teda chces, aby si to opravdu nekdo nekdy vytiskl a vyzkousel.

8.8.2018 11:35:23

Díky
Super díky za názor.
Ono bang mi prisel pro začátek jako nejjednodušší možnost pro vytvoření, protože ho každý dobře zná, takže se nebudu muset dělat s pravidlama a podobně, a v naší partě se bang i po letech pořád hraje dost často, tak asi proto.
A rozhodně příště udělam PDFko, to mě popravdě ani nenapadlo, i když mělo.


"Pokud nejsi u deskové hry připraven přijít o všechny své přátele, tak jsi nehrál pořádně."

8.8.2018 13:10:39

Vybíráme z Bazaru

Armageddon
Armageddon
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas