Azul: Vitráže Sintry

xxxxxxxxoo hodnoceno 94x (Seznam vlastníků)

Azul: Vitráže Sintry - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michael Kiesling
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ Verzia?

Ahojte. Myslíte, že bude aj cz verzia? Či neoplatilo by sa ju robiť keď má u nás veľký úspech klasický Azul? Ak máte nejaké info tak sem s nimi lebo sa neviem rozhodnúť, či počkať na túto verziu alebo zobrať kalsiku.
25.2.2019 12:31:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Mindok
Mám takový pocit, že Mindok už Glass of Sintra česky oznámil.

25.2.2019 12:35:48

Mindok
Zatím nebylo nic ohlášeno,pokud jsem něco nepřehlédl.

25.2.2019 12:54:24

oznámení
http://hrajeme.cz/mindok-vyda-hru-azul-stained-glass-of-sintra/

25.2.2019 12:58:09

Mindok
Tak o tom jsem neměl tušení.
Ale to je u Mindoku normalní :+).

25.2.2019 13:17:17

je to vobec potrebné?
podla mna tato hra ani nepotrebuje lokalizáciu :) pravidlá sú jednoduché a samotná hra je jazykovo nezávislá.. mame ju priamo z essenu podpísanú autormi (ak by chcel niekto závidiet :) ) na druhú stranu, na akcie nosíme oba azuly a vačší úspech ma starý

25.2.2019 13:40:31

potrebne?
ci to je potrebne, by som nechal na vydavatelovi :), ak sa mu prvy azul predáva a vie na nom zarobiť, tak je to určite potrebné ...a hlavne azul je rodinna hra, kde je lokalizacia len plusom, mozu si to zahrat nehraci, mladsi ludia ale aj starsi co deskovkam moc neholdujú..skor to kupi rodic svojim detom ked je to v cz ako eng..

25.2.2019 14:00:33 | Upraveno autorem (porovnej)

lolowest
Myslím si, že nepočeštěnou hru se nepodaří protlačit do hračkářství. S českou krabicí to půjde mnohem snáz a líp se to pak prodá. Proto je každá lokalizace plus. Podle mě :-)

25.2.2019 14:46:15

Určite nový
Ja som šiel do nového. S novým sa dá v pohode zahrať aj ten "starý". S troškou šikovnosti nájdeš na nete podložku z pôvodného Azulu prerobenú do nového vizuálu... S novým teda môžeš hrať dve hry.. Na youtube kanáli "Nithrania" nájdeš videonávod k novému Azulu v slovenčine, hra ja inak jazykovo nezávislá.

25.2.2019 16:02:50

Oznámení
Na hrajeme.cz jsem to sice zaregistroval, ale oficiální info přímo od Mindoku jsem nikde nepostřehl. A ne webu Mindoku v sekci připravujeme to není... Tak nevím.

Nicméně "starý" Azul u nás měl určitě úspěch, tak bych čekal že ten druhý klapne česky taky.
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

25.2.2019 16:05:09

joubcast
Tak neviem, je to oficialne ak to povedal Pogo v Joubcaste?
Tam to odznelo...

25.2.2019 16:23:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Mephisto1824441
Ja jsem teda novy hral jen jednou, ale musim rict, ze me moc neoslovil... Puvodni je super v jednoduchosti a uchopitelnosti pro kazdeho, vcetne mudlu. U noveho se stotoznuji s nazorem, ze je vic pro hrace, ale na rovinu, s hracema vytahnu radsi neco jineho. Takze za me kup puvodni a nemusis cekat na nic.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

25.2.2019 21:23:56

zruda

nepočeštené hry v hračkárstvach sú :) bola som prekvapená ked som tam našla napríklad santorini... :) to len taká poznámočka pod čiarou uplne nesúvisiaca s temou :)

26.2.2019 10:43:49

lolowest
Tak treba to Santorini v hrackarstvi ma normalne ceska pravidla... ;)
A slovenska nejspis taky :)

26.2.2019 10:47:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Ďakujem
Moc diki za odpovede! Pomohli ste mi. Je mi jasné, že je jazykovo nezávislá ale radšej podporím cz vydavateľstvá keď je vyhliadka, že do pár mesiacov bude v češtine. Pre mňa ako náročnejšieho hráča sa mi páčila variabilita, ale ako tu niekto správne spomenul, nerobí to z toho asi neviem aku prepracovanú hru, len je tam pár drobností navyše. Lenže čo sa týka zážitku/feelingu tak to bude asi veľmi podobné.

26.2.2019 11:12:20

Aktuální info přímo od MINDOKu
"Hru se chystáme vydat, ještě není vše potvrzené, tudíž ještě oficiálně neoznamujeme :) Ale vše je na dobré cestě a tak se snad už můžeme těšit. :)"

_____________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

26.2.2019 11:22:02

oprava
Opravujem svoje tvrdenie, ze to zaznelo v joubcaste, zmiatol ma tam ten alladiex bolo to v BoardGame Club #9

https://www.youtube.com/watch?v=u7Ss-h32Alo&list=PLDmZhPdI8SkefusCkoiQclDMJ8ulAEEIt&index=9

2:42:45min je to take nejednoznacne ale zrejme to klapne :)

A mimochodom, klasicky azul uz plava po mori druhy dotisk.
Cize @lolowest zmysel to asi ma :)

26.2.2019 13:34:14 | Upraveno autorem (porovnej)

MindOK
AZUL: VITRÁŽE SINTRY

můžeme očekávat ke konci léta
_____________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

23.4.2019 17:00:23

Super cena

Jen dnes na www.tabletop.cz za super cenu 899,-
Omezený počet kusů....

1.11.2019 07:52:00

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek + doplňky
Festival zvířátek + doplňky
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas