Azul - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Michael Kiesling
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz - pokladani kachlicek

Kdyz si vezmu napr. 5 stejnych kachlicek zprostredka, a ulozim je do pyramidy ve 4. radku, mohu posledni patou kachlicku ulozit treba na prvni radek (pokud je stale prazdny) nebo doplnit jiny radek, treba radek 3., kde uz mam treba dva kameny? Nebo ho musim za kazdou cenu vzdy odlozit na podlahu jako minusove body?
Mozna se mylim, ale mam pocit, ze to v pravidlech upresnene neni.. Diky :)
23.6.2018 21:07:42

VZDY
na podlahu
pravidla • Jakmile jsou všechna pole přípravné řady vyplněna, je řada
považována za dokončenou. Pokud si hráč vybral více dlaždic,
než lze do přípravné řady umístit, musí hráč přebytečné
dlaždice umístit do řady na podlahu (viz Podlaha)

23.6.2018 21:34:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Dekuji :)

Moc dekuji za odpoved!

24.6.2018 23:20:34

Doplnění

Hlavně na každém řádku musí být unikátní barva, takže opravdu musí na podlahu.

23.7.2018 09:05:35

xmort
Jestli to myslíš tak, že během jednoho kola nemůžeš na více řádcích skládat stejnou barvu, tak si jsem na 99,9% jistý, že to hrajete špatně. Klidně můžeš mít ve všech řádcích stejnou barvu, akorát musíš vždy přebytečné kachličky nechat spadnout na podlahu a nedoplňovat s nimi třeba 2 řádky najednou.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

23.7.2018 09:19:36

...
xmort: dokonce je v pravidlech přímo obrázek kde jsou dvě řady modrých nad sebou :)

23.7.2018 09:21:47

Barvy, řádky
Ano, pokud si vezmu jednu barvu, mohu ji dát jen do jednoho řádku, nesmím rozdělit do dvou, zbytek vždy na podlahu. Pokud si ale vezmu příště opět stejnou barvu, nic mi nebrání umístit ji do dalšího řádku, mohu tedy mít v jednu chvíli více řádků jedné barvy. Zásadní je, že v jednom tahu smím umístit vždy pouze do jednoho řádku.


Člověk MINDOK

23.7.2018 14:54:52

Vybíráme z Bazaru

Vzdělávací puzzle
Akt. cena: 149 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas