Axis & Allies Revised Ed.

xxxxxxxxoo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Revised Ed. - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Lawrence H. Harris
Mike Selinker
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

figurky

Mám dotaz, pravděpodobně nejvíc na Siarona. Nevíte někdo jestli se dají dokoupit další figurky? Aby se nemusely používat tolik žetony a aby se dalo postavit víc továren a AA děl. Nebo jestli nevíte které z vyráběných mini figurek se dají nejlépe použít? Díky
17.3.2009 23:26:40

ehm
a ty mas potrebu postavit vic tovaren a aa del ? na tenhle limit jsem nikdy nenarazil ... ty figurky chapu (pokud mas 2 metrovou mapu jako ja :)) ), jinak bych jich tam vic necpal .. ja to resim tak, ze mam vsechny axisi krabice (jan to anniversaries zatim ne), takze figurek je dost .. dokoupit se samozrejme daji (ted ma napada, nestaci ti figurky s attacku? na milan-spiele ho ted maji za 10 Ecek (a ja ho kupoval jeste pred lety za nekrestanske penize :) ) Jinak asi muzes zkusit http://www.xenogames.com/, http://www.aaclubdk.dk/ (rovnou barveny, ale nekde ty nebarveny brat musej, tak bych se tam pripadne zkusil zeptat (tady pisou ze v dansku stoji cely set figurek 79 dolaru (ale to je snad drazsi nez hra samotna ;))) http://www.axisandallies.org/forums/index.php?topic=11208.0 ) A pak asi zkus google :)

17.3.2009 23:54:56

Díky
V podstatě se dostaneme na limit továren (ty se dají vyřezat, jen tenčas:-)) a občas tanků a pěchoty. Samozřejmě je to tak na jedno kolo a ne vždy. ALe mě to trochu rozesmutňovalo. Díky co nejdřív pořídím další AaA hru.

18.3.2009 00:05:13

boldrick
uz se tesim az si zahrajem, zajimalo by me co s tema tovarnama totiz delate a kde je stavite :) Tovaren mas v baleni 12, na zacatku jich je na planu 8 (2 rusko, 2 nemecko, 1 anglie, 1 japonsko a 2 USA), tedy 4 volne a nejak si nepamatuju hru, kde bychom potrebovali 13tou :) To uz spis ty AA guny

18.3.2009 00:10:56

továrny
s naší standartní partou: v číně si postaví amíci a brání ji zuby nechty s ruskem, stavba záleží na odvaze štábu a délce hry (minor, major, total v.) Japonci si ji postavý na pobřeží číny. Britové v austrálii. Tyto dvě téměř vždy. Zbývá jedna a tu už taky někdy někdo využil. Pravda nikdy jsme nepotřebovali víc, ale nikdy nevíš:-)

18.3.2009 02:19:54

továrna
my stavěli za Brity v Indii, ale ve starší verzi tam byla Indie za 3. Netuším jak je to teď. Kamrád je do te hry hodně zažraný měl ji už jako malej kluk za komančů tak jsme to hrávali v době co vrstevníci valili Dostihy a sazky.
Tu výroční edici si koupil teď a vypadá to zajímavě, taky přidaný 6 hráč - Ital je pozitivní zpestření, ale ještě jsem to nehrál.

18.3.2009 06:24:16

boldrick
precti si ty advanced ruly a nebudes nikdy chtit uz hrat podle boxed pravidel :) hraje se pak na 10/11 mest (v podstate po prvnim tahu chybi oboum stranam 3) .. ikdyz malokdy dohravame, vetsinou jedna strana pozna, kdy ma dost :)
Japonci se u nas casto obejdou bez tovarny :) China je jak kdy, australie skoro nikdy, byva taky v indii, uz sem videl i jinde :)

Indie ma porad 3

18.3.2009 10:04:34

nedostatek továren
Považuju se za velkého fanouška a Axis Allies (revised 2004) patří mezi mé dvě nejoblíbenější hry vůbec. Musím se přidat do tábora, kterému se ještě nestalo, že by chyběly komponenty (a už vůbec ne továrny). Britové postaví svoji továrnu, většinou v Jižní Africe nebo v Austrálii, postavit ji v Indii je na hranici hazardu). Američané postaví max. 1 v Siankingu. Rusové nestaví, Němci taky ne. No a Japonci si buď dobydou tu britskou v Indii, nebo americkou v Siankingu:), nebo si v nejhorším postaví svoji v Indočíně.

Máte někdo dobré zkušenosti s postavením na jiných místech?

27.11.2009 19:46:11

díky za tip
ale už to mám taky víc zmáklí, a komponenty v pohodě stačí :-)

28.11.2009 10:38:54

Vybíráme z Bazaru

štěkající koťátka
štěkající koťátka
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas