Aton - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Thorsten Gimmler
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ruy
ruy - avatar

odoberanie 4


..nieje nam pri hre celkom jasne odstranovanie kamenov po vyhodnoteni, nakolko je vlastne pocas kola mozne umiestnit max. 4 kamene a na zaver ma kazdy odstranit 4 kazde kolo sa zacina bez kamenov????
(je mi jasne ze asi nie, ale vie niekto pravidlo o odstranovani 4. kamenov po vyhodnoteni vylozit inak??)
..v pravidlach je formulacia:
Po vyhodnocení odstraní oba hráči
střídavě 4 vlastní kameny z chrámů.
Začne hráč, který vede (při vyrovnaném
stavu začne "červený" hráč).
Přitom musí být - pokud je to možné - odstraněn
z každého chrámu jeden vlastní kámen. Pokud
nemá hráč v určitém chrámu žádné kameny,
odstraní namísto toho jeden kámen z nejvyššího
chrámu, ve kterém má své kameny.

..tak ako to odstranujete vy? :)

..takze odpoved som nasiel na BGG ale vlastne aj v pravidlach samotnych na strane 3 dolu :) a znie:
...kámen se položí na volné políčko
v Říši mrtvých. Je-li Říše mrtvých kompletně
obsazená, dojde po ukončení tahů obou hráčů
k hodnocení.

:)
1.4.2013 11:35:15 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy
mno nevím co ti je na tom nejasné... :)
jakmile zaplníte říši mrtvých do které dáváte žetony z pravidla druhé kartuše tak začne počítací kolo, které se vyhodnotí a pak následuje odebrání všech žetonů z říše mrtvých a odstranění celkem čtyř svých kamenů (na střídačku se soupeřem) po jednom z každého chrámu. Nevím však jestli jsem přesně pochopil na co se ptáš

1.4.2013 20:31:05

ruy

@yodle
..dik
..jasne vcera nam to s kolegom docvaklo cele dokopy - zahrali sme par hier uplne ze zle :)
..ale potom "heureka" - a hra pekne odsypa :) system nikomu nic nedaruje :) 5x meraj a raz sekaj :) a tak sme dali nejakych 12hier po sebe :)

2.4.2013 07:44:17

ruy
JJ pŕesně vím o čem mluvíš :o))))
je to takový NO JEN POČKEJ V PŘÍŠTÍ HŘE !! Přítelkyně mě vždycky vypekla pokaždé vyhrála jinak... Když jsem hrál pak s někým jiným tak jsem si ho taky pěkně povodil nenápadně jsem jsem kul plán směrem k druhu vítězství na které se zrovna nesoustředí :o)) SUPER logická hra

2.4.2013 10:54:24

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas