Aton - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Thorsten Gimmler
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Náhoda

jak moc je to o náhodě/taktice? Pravidla jsem četla, ale nedovedu domyslet pouze dle pravidel, zda tam té náhody není příliš...Tedy spíš se mi zdá, že jí tam příliš je :-)
31.5.2010 10:57:40

foi

re
aton určitě není hra o náhodě!je hlavně o strategii a také o psychologii - odhadu supeře, máš tam spoustu možností jak sbírat body.

31.5.2010 11:57:00

...
Tak sem si tu procital diskuzi a spousta lidi psala neco o tom, ze preferuji Rim proti Atonu. Ja osobne to mam naopak. V Atonu je nahody minimum... Vlastne jen tahas po 4 kartach a co ztratis na zacatku, to se da dohnat pozdeji nebo naopak. Karty mate jinak oba stejne. Kdezto Rim ma jak karty, kde zalezi, jestli dostanes ty pro tebe potrebne, tak i kostky, ktere nakonec i se sebelepsima kartama dokazou rozhodnout o tve vyhre/prohre. Pro me osobne je Aton mezi kratkyma odddechovkama pro dva jasna jednicka.

29.6.2011 16:02:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Aton
Mě se Aton líbí, ale na Rímu se mi líbí boj, který mi prostě u Atohu schází. Nicméně Aton je dobrá hra, kde je potřeba více přemýšlet. Náhody je zde sice mín jak u Rímu, a je zde také nepatrné %.

29.6.2011 20:16:06

...
Nevim no, my kdyz to hravame, tak se docela hodne casto objevuji 4ky na kartusi cislo 2, neustale odebirani zetonu a boj o horni dva chramy. Prijde mi to i akcnejsi jak Rim. :) Ale znas to... Proti gustu... :)

7.7.2011 12:24:54

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Kittenburg expanze
Etherfields: Kittenburg expanze
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas