Ashes: Rise of the Phoenixborn

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Ashes: Rise of the Phoenixborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Asterion Press
Edge Entertainment
Plaid Hat Games
Autoři: Isaac Vega
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Už to někdo okoštoval?
14.11.2015 08:55:23

Také bych uvítal nějaké další info.
Z learn to play videí mám rozporuplné dojmy.

15.12.2015 08:33:31

Koupil jsem před pár měsíci
S přítelkyní jsme hru zakoupili a po asi 2 týdnech hraní se základními balíčky přikoupili i 5 dalších rozšíření. Hra má díky výběru první ruky hodně strategický ráz. Díky tomu ale také hodně vyniknou slabiny balíčku: slabší deck má mnohem menší šanci porazit silnější, ztracené tempo prvního kola se těžko dohání. Rozhodně hru doporučuji jako takový MtG pro chudé.

10.4.2018 20:24:35

Konečně
Po hře jsem pokukoval už od vydání ale vždy jsem se rozhodl pro jinou, až teď jsem si jí pořídil a musím říct, že jsem nadšený. Jelikož mám zkušenosti s podobnýma karetkama, tak jsem pravidla přelouskal za chvíli a pustil se do testování jednotlivých předpřipravených balíků. Za každou postavu se hraje jinak neboli má jinou strategii. Určitě záleží na tom kdo proti komu hraje ale obecně mi hry přišli vcelku vyrovnané, pokud samozřejmě nepokazíte začátek, jak již psal kwitee.

Shrnuto a podtrženo, za slušný pěníze slušná hra. Já osobně jsem spokojený. Nejvíc se mi líbí grafika karet a super kostky. Hra je o skillu i náhodě (karty, které hrajete/kostky a lízání). Zatím jsem nezkoušel ale je tu i možnost deckbuildingu což je super. A pokud vás hra chytne a nebudete vědět co s penězma, je tu i hromada rozšíření!

8.6.2018 22:42:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Kinghill CZ s deluxe komponenty, nerozbalané
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas