Ascension: Dreamscape

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Ascension: Dreamscape - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: StoneBlade Entertainment
Autoři: John Fiorillo
Justin Gary
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky a quo vadis Ascensinon (myslím, že už podruhé)

To je zajímavé: Ascension Dreamscape tu je založený a Ascension Dawn of Champions není.
Ztratili jste, věrní hráči, zájem? Ohrálo se, nebo je Ascensionu prostě moc a "leze do peněz"?
Mě tato hra hra zatím moc baví. Na androidu a v jeho emulatoru na PC jej hraje moje celá čtyřčlenná rodina. Sice jen něco přes dva měsíce, za to doslova denně a to zhruba 5 až deset her.
Ano, je tu náhoda. Ano, má to chybky. Ale je to zábavné a rychle to odsýpá. Máme nahráno vše od Chronicles of the Godslayer až po Immortal Heroes. Co byste mi kdo poradil: mám dokupovat další sady, nebo s kouknout po něčem novém, podobném?
Patří to sem nebo ne, toť otázka. Každopádně předem díky za tipy.
3.5.2016 19:21:36

Rubic
Za mě Acension dobrý, ale pokud máš víc sad, míchají a mělní se ti jednotlivé mechaniky.

Nedávno jsem pořídil Star Realms a jako bývalý Magicář si ho nemůžu vynachválit ;)

A pokud chceš kompaktní deckbuilding, tak pak Rune Age, akorát tam není proměnlivá nabídka karet...

4.5.2016 08:10:11

Rune Age
hmmm... to vypadá opravdu velmi dobře

6.5.2016 15:06:27

Po Immortal dobrý.
Další dva kusy naprosto mimo. V Rise of Vigil (případně i s Darkness Unleashed) je jedna superiorní strategie a té se stačí držet.

Pak následuje změna grafiky karet. Pro mně to byl plus.

Mám ještě Apprentice Edition. Trpí obdobným neduhem, co Rise of Vigil, ale vzhledem k omezenému cardpoolu je to pochopitelné i zkousnutelné.

Do dalších edic se mi moc nechtělo. Každopádně je spíš asi plus, že přibrzdili s edicema. Na druhou stranu jsou "nové nápady" možná až moc okatě Mtg už.

9.5.2016 11:03:26

Má někdo?
Jaké to je? Třetí surovinou to posledně odrovnali. Poučili se tentokrát?

26.8.2016 21:59:46

Dreamscape
Já mám pouze Dreamscape, takže mi chybí možnost srovnání s předchozími. A hrál jsem to pouze ve dvou. Nicméně hraje se to velmi příjemně a nějakou superiorní strategii jsem nezaznamenal. Ta třetí "surovina" je taková třešnička na dortu, prostě pár karet, co má člověk sám pro sebe, což je fajn.

29.8.2016 10:35:12

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas