Ascension: Chronicle of the Godslayer

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Ascension: Chronicle of the Godslayer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gamer Entertainment
StoneBlade Entertainment
Autoři: Brian Kibler
John Fiorillo
Justin Gary
Robert Dougherty
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Justin Gary, tvůrce hry, říká: As for a larger expansion, don't worry! We have finished the design on the first Ascension expansion and are getting files ready to print. I don't want to commit to a date until we can be more certain, but I will be showing off the prototype cards at upcoming events starting this weekend at Pastimes in Niles, IL!!!

Česky: Co se týče většího rozšíení, nemějte obavy! Dokončili jsme design prvního Ascension rozšíření a dáváme soubory do tisku. Bla bla lba, nic pro ČR.
28.1.2011 23:58:25

ohlášeno
Rozšíření s názvem Ascension: Return of the Fallen bude fungovat jako stand-alone pro dva hráče (tzn. 2 startovní sety pro 2 hráče, mysticové, heavy infantry navíc) nebo jako rozšíření základní hry s možností až 6 hráčů. Přibyde 65 nových portal deck karet (zase buď jako stand-alone portal deck pro 2 nebo přídavek do základní hry) a objeví se i nový herní mechanismus "Fate". MSRP (doporučená cena): 29.99 USD.

14.3.2011 11:37:31 | Upraveno autorem (porovnej)

...
tak to uz nebude takova potiz o podklady pod proxy (e;

14.3.2011 12:17:09

ndru
Čteš mi myšlenky 8)

14.3.2011 12:30:34

mechanismus FATE
Při doplňování karet do centrální řady se u některých spustí jejich fate efekt. Takže princip Rat Kinga. Mně se to líbí...

14.3.2011 16:45:59

uz jen zbyva
pozastavit se nad cenou (e; na bgg to vypada na vasnivou diskuzi (e;

14.3.2011 17:57:54

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Evropa - Days of Wonder
Jízdenky, prosím!: Evropa - Days of Wonder
Akt. cena: 676 Kč
Končí za: 2 hodiny

Offcanvas