Ascension: Chronicle of the Godslayer

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Ascension: Chronicle of the Godslayer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gamer Entertainment
StoneBlade Entertainment
Autoři: Brian Kibler
John Fiorillo
Justin Gary
Robert Dougherty
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla - timing

zatim marne hledam odpoved: zabiju Fettered Soul nebo Mephita. nahradi jej Ravenous Gorph. dostanu body za zabiti a vyuziji banish na Gorpha. spusti se jeho fate?
6.2.2012 16:52:52

to ndru
Ja si myslim, ze v te hre to funguje jednoduse. Zabijes, pridas novou kartu, vyhodnoti se jeji fate a potom muzes banishnout pres ten efekt. Takhle to resime my. Timing v te hre zatim neni a kdo vi, jestli bude...

6.2.2012 16:55:59

to Vojtech Musil
prave ze timing je. je k tomu clanek a v storm of souls se to i resi v pravidlech. fate se vyhodnocuje jako posledni vec. zhruba je to takto:
+ odtsraneni karty
+ nova karta
+ pripadny efekt z potvory
+ pripadny efekt z tve karty (vetsinou void efekty co pridavaji body)
+ fate
takze otazka je: deji se ty veci soucasne a fate jde na pomyslny stack (nezavisle na potvore a vyhodnoti se) nebo banish odstranenim potvory zrusi i fate (jinymi slovy kontroluje hra efekt nebo i puvodce efektu)?

6.2.2012 17:03:57 | Upraveno autorem (porovnej)

ndru
Hmm, původně bych to taky hrál(a hrál jsem to tak), že bych Fate efekt vyhodnotil ještě než bych použil banish, ale znovu jsem si přečetl pravidlav SoS a tam je to jasné - Fate se spouští až jako poslední. Takže Fate by nastat neměl.

6.2.2012 17:12:44

Magic?
Tak od toho ruce pryc. Namocil jsem se do MTG a to mi staci. :-/ Zacina to timhle smrdet cim dal tim vic. Muj odhad je, ze se Fate nevyhodnoti. Efekt banishe je pred fate a ten neni rekneme na stacku. Proste na fate neprisla rada a tim, ze kartu odstranis, tak se nema co spustit.
Moje predstava:
Aby se spustilo pridani karty, tak musis nejakou odtranit. Aby se spustil efekt z monstra, tak ho musis zabit, musis pridat kartu a monstrum na sobe musi mit neco napsaneho... atd. Cili az se ma spustit fate a v centru s fate nic neni, tak se to prost preskoci. Chapu to jako smycku, ktera se porad probiha dokola a kontroluje, co z toho je platne.

6.2.2012 17:21:12

mno
ona ta presna formulace je
Resolve any Fate triggers in the order they appeared in the Center Row.

6.2.2012 18:35:01

hm
to skoro ale vypada, ze je vyreseni vice fate karet naraz v centru, coz teda uplne nechapu, jak se muze stat, kdyz se tam okamzite nahrazuje karta... Ja bych to neresil, pokud to clovek nehraje nejak turnajove.

6.2.2012 18:49:04 | Upraveno autorem (porovnej)

vic karet
resis na zacatku a prave u Gorpha. jine fate by tolik nebolely (mozna az na Reclamaxe), ale Gorph na dobrem miste v dobrou chvili dokaze pekne zaradit

6.2.2012 19:20:12

Vybíráme z Bazaru

Čtyři zahrady
Čtyři zahrady
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas