Armádní generál: Velitel zásobování

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Armádní generál: Velitel zásobování - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Ghenos Games
Griggling Games, Inc.
Hobby Japan
Last Level
Autoři: Ian Brody
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nachystať 3 karty

Zdravím, podľa nášho priebehu hry by to potrebovalo trochu upraviť pravidlá hlavne na začiatku. Navrhujeme úpravu ked si na začiatku doberete 10 kariet, tak 3 karty nie ododiť ale nachystať si 3 karty plánov alebo reakcíí v lubovolnej kombinácii. Hru to zrýchli a pomôže aby boli viac epické a častejšie boje.

Vyskúšajte a napíšte aké máte s touto hrou skúsenosti.

7.11.2022 12:06:25

já nevím mě to přijde škoda, ta hra je částečně postavená na tom, že ti dochází karty (hlavně některým národům) a že musíš dělat “těžké” rozhodnutí, které karty zahazovat. Už vymyslet co zahodím při prvním rozdání je podle mě těžké a místo, abych to zahodil si to připravím? myslím, že bych se připravil o část hry, která mě baví. Ale pokud Vás to takhle baví, tak vlastně proč ne že? :)

7.11.2022 13:46:15

Ahoj, 

já odmítám zkoušet, ale moc nevěřím, že se dá ubránit byť jen připravené nacistické T1 kombinaci bias for action (připraveni k akci) + blitzkrieg + dive bombers (střemhlavé bombardéry) - natož podpořenou japonskými a italskými plány a reakcemi. 

Co vybere UK kromě 100% prolomení kódu Enigma? 

Jaké karty běžně vybíráte při hraní téhle varianty?

EDIT: Má chyba, měl bych pomaleji psát a pozorněji číst - měl jsem za to, že navrhuješ připravit 3 karty z celého balíčku. Nic to ovšem nemění na tom, že to hru musí dle mého vést k silným výkyvům, takže nic pro mě.  

28.11.2022 19:23:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas