Arkham Horror (Third Edition): Dead of Night

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror (Third Edition): Dead of Night - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror (třetí edice)
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Galápagos Jogos
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

cz

Neviete náhodou niekto, či sa BF vyjadril k prekladu tohto rozšírenia?
Ďakujem
21.2.2020 09:02:21

re
edit: i když já raději nebudu nic psát, abych nebudil plané naděje...

6.5.2020 11:18:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Dúfam
AH tretia edícia je naozaj perfektná hra a do rozšírenia by veľa hráčov určite hneď išlo keby vyšlo v cz.

6.5.2020 12:19:42

Drk

Pelly
Ta informace je jak stará? Myslíš, že bude ještě aktuální? :D

6.5.2020 14:21:00

vznesl jsem na toto konto dotaz na Michala
a je mi z toho smutno... Nepřísluší mi o tom hovořit, jelikož se nevyjádřil na veřejných médiích. Uvidíme, jestli se situace nějak vyvine...

6.5.2020 14:32:56

FFG vs BF

Hry od FFG - hlavne kde je predpoklad množstva rozšírení- treba kupovať v originale. Mansion of madnes vyšla v češtine oneskorene a nakoniec jedno rozšírenie. BF nemá záujem ani o preklad dalších scenárov v apke.
Spomeňte si na Eldritch a Descent. A nič moc to nebude ani s Arkham horror.
Ja už BF svojimi peniazmi nepodporím. Keď vydávali Panstvi hruzy sľubovali rozšírenia. Naivne som v tom čase predal svoju kompletnú zbierku v angličtine. :(

6.5.2020 17:58:13

Pelly
Tak že by snad jednoho z mála fajn překladatelů ,zase hodili přes palubu .....

6.5.2020 20:38:26

Ne,
to zas ne... Nicméně díky za poklonu.

6.5.2020 21:41:47

Ja myslim, ze se Michal vyjadril v nekolikati videiich jasne
Pokud se dane hry neproda dost a rychle zakladu, expanze v CJ nebude. Stejne jako Eldritch. Komu tento pristup nevyhovuje, necht si koupi hru od jineho vydavatelstvi. :) Dle jeho rady jsem se zaridil ja, protoze tento pristup me nevyhovuje a hry od nich uz nekupuji. Je to zacarovany kruh. Cim vice lidi se spali, tim mene je ochotno do takove hry jit a priznejme si, hry typu AH3 nema takovou herni zakladnu fanousku jako na kridlech, takze vicemene se sami odepsali.

U Eldritche je vynikajici preklad od Frogerryho, ale AH3 jej nebavi tak zde asi nic takoveho neocekavej.

8.5.2020 00:49:35

Perun
Na rozšíření k Panství hrůzy jsem se ptal a mají v plánu dělat další. Jen čekají až se bude něco tisknout a bude rozumnější kurz dolaru...

8.5.2020 08:51:36

V grafice??

Neplánuje prosím někdo udělat v grafice přeložené karty?

Nevím, jestli se v nejbližší době dočkáme oficiálního rozšíření. Zatím se o ničem takovém nemluví.

J.

19.6.2020 12:20:14

Drk

Překlad
Pokud by mi někdo udělal překlad karet, tak to nahazím do grafiky.

19.6.2020 21:34:46

To Drk
Já žil v tom, ze v souborech ke stažení jsou všechny překlady.

20.6.2020 11:50:39

Drk

Jilut
Bohužel ne. Karty střetnutí a všechny ty vetší karty tam myslim nejsou.

20.6.2020 13:57:28

Překlad střetnutí ...
-> Drk


Budu pořizovat rozšíření asi během července, tak to můžu přeložit. Ale bude potřeba korekce slov (viz níže), protože je možné že to nebude pasovat s klíčovými slovy ze základu

Základ mám právě taky v AJ, právě kvůli tomu jak BF funguje (rád je podpořím), ale ne u sérií, které chci mít komplet. Právě kvůli tomu, že udělají jedno až dvě rozšíření a pak s tím skončí. Takhle mám 2. edici - základ a 2 rozšíření CZ a zbytek AJ :-( . Takže se raději trápím s AJ, ale budu mít celou sérii v jedné jazykové verzi.

V tomhle si stěžují na malé prodeje, ale když s prvním rozšířením dojdou v době, kdy už jsou venku další dvě, tak jim ujel vlak ... protože ti co to chtějí na to hold čekat rok a půl nebudou a už si dávno pořídili a z druhé strany minou HYPE kolem hry.


__________________________________________________________________________
The Renegade

Deskoherní koutek
https://www.facebook.com/deskohernikoutek/

20.6.2020 15:41:42

Drk

Jeny
Super, až to budeš mít tak mě kontaktuj a já to dám dohromady.

20.6.2020 16:05:45

Překlad

Ahoj, nějaké nové info ohledně překladu?

7.9.2020 17:12:07

Drk

překlad
Jeny by mi měl každým dnem poslat hotový překlad. Následně se pustím do skenu a vkládání textu do grafiky.

8.9.2020 00:13:16

Preklad
@Drk

Super. Už sa neviem dočkať. Vopred (aspoň takto) ďakujeme za tvoj čas a snahu...

11.9.2020 14:54:30

Aktuální info

Jak to prosím vypadá s neoficiálním překladem tohoto rozšíření? V jakém je to stavu?

Neplánuje někdo přeložit i To druhé rozšíření? Na oficiální překlad to zatím moc nevypadá...

Díky za info

J

1.10.2020 18:54:23

Drk

grafika
Od Jenyho jsem zatim dostal malou část překladu.

2.10.2020 08:46:08

to Drk
Ahoj, viděl jsem spoustu přeložených věcí, už je to prosím k tomuto rozšíření komplet? Jinak díky moc za úžasnou práci

Díky

J.

5.1.2021 08:28:51

Drk

Jilut
Ahoj, je to všechno. Aktualizoval jsem ještě dva soubory kvůli drobné korektuře. Soubory bohužel byly skoro 14 dni na schválení.

5.1.2021 09:11:15

Prosím, neměl byste někdo obrázek zadní strany karty anomálie z tohoto rozšíření?

3.4.2021 10:53:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@Drk : Koukám, že došlo na aktualizaci některých souborů v Ke stažení.

Mohu se zeptat, kolik se toho změnilo a jestli jsou to změny jen kosmetické nebo zásadní a jestli se bude aktualizovat ještě něco? 

Minulý týden jsem to jako na potvoru nechala vytisknout a teď nevím, jestli to celé hodit do koše a tisknout znovu.

Porovnávat kartu po kartě se mi nechce, to bych pak ze hry nic neměla.

8.7.2021 13:15:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Drk

@zacinajici jednalo se o karty střetnutí pro severní stranu (myslím). Zkrátka na všech 8 kartách je název lokace tajemná jeskyně namísto temná jeskyně. Za mě nic zásadního. Druhá oprava byla, že na jedné z těchto 8 karet chybí obrázek o jakou zkoušku se jedná. Je místo toho v závorce písmeno X. A poslední změna byla na kartě archivu (myslím 46) a to že má nadpis severní strana namísto předměstí, ale jedna se pouze o nadpis karty, protože v textu je již uvedeno předměstí.

8.7.2021 15:26:17

Vybíráme z Bazaru

Discover: Země neznámé - Ostrov x Pustiny
Discover: Země neznámé - Ostrov x Pustiny
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas