Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Return to the Night of the Zealot

tady jeden Playthrough

https://www.youtube.com/watch?v=Z5zPIxUINuM
2.6.2018 11:09:52

Hm

Ahoj.
Kde si to splašil? Ešte je to teplé.

2.6.2018 16:42:47

Hm
team covenant má v odběrech a oni když vyjde nějaká novinka nebo zajímavý rozšíření tak většinou tam mají za hosta někoho z tvůrců té hry.

2.6.2018 18:00:04

karty
tady jsou karty vyšetřovatelů
https://imgur.com/a/C8y5xjo
za mě žádná sláva, čekal jsem alespoň vylepšenou Baseball bat

28.6.2018 14:16:00

Vitek

Veľmi neostry obrázok vyzerá to ze pridali len
symboly ku skill testom :(.

28.6.2018 21:53:21

obrázek

u talnetů dali cenu 0 a stojí 2xp

28.6.2018 22:03:18

...
Tak mám krabici doma a vypadá pěkně. Ovšem 20 karet pro postavy je spíš výsměch (žádná mě vyloženě nenadchla). Na bgg jsem četl, ale názor, že ten upravený příběh je dobrý. Hrál někdo? A jak to máte s těmi oddělovači? Já tam z nějakého důvodu měl 2 balíčky a každý byl s 18 identickými oddělovači. Moc nechápu na co.

15.8.2018 11:02:45

dojmy
Mě ta krabice teda moc nenadchla, je zbytečně velká(na šířku) a čekal jsem že bude skladovat karty na výšku. To pak pěkně listuješ a rychle najdeš co potřebuješ... takhle je to k ničemu. Oddělovače jsou největší zklamání... proč to sakra nedali podle scénářů? Ja to tak mám rozdělené, kouknu do pravidel, co se má přidat a scénář mám připraven během chvilky. Scénář jsem nehrál, ale myslím že bude dobrý. Karty jsou dobré... hlavně talentovky, věř že ty dva zdroje co ušetříš na vyložení tě mohou stát výhru/prohru...
Jinak já tam měl pouze jeden balíček oddělovaču, takže jsi asi šťastný výherce 1 + 1 zdarma

15.8.2018 11:17:18

Dojmy
Osobně mi talentové karty tak super nepřijdou. Vlastně kromě higher education jsme snad žádnou nehráli.
Jinak oddělovače mi takhle přijdou lepší. Snadněji se hledají karty do dalších scénářů (často scénáře vám dalších cyklech používají starší typy karet a fakt si nepamatuju v jakém scénáři zrovna byly). To, že krabice mohla být orientovaná na výšku je pravda. Takhle mi to také nevadí, ale na bgg si pár lidí stěžovalo, že jim tam karty létají kvůli, protože je tam rezerva (nejspíš kvůli obalům). Ale jinak se priklanim k lidem, kteří by tohle ocenili pro každý cyklus, lépe by se to pak skladovalo

15.8.2018 11:42:25

Vybíráme z Bazaru

Detektiv Po stopách zločinu
Detektiv Po stopách zločinu
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas