Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Udělal jsem takový menší domácí překlad karet hráčů.
19.11.2016 19:01:39

Preklad
ahojte,

dnes som nahral preložené karty sem na Zatrolenky. Je to moja prvá verzia a moc neovladam tematiku Arkham Horrou, takže ak nájdete nejaké chyby poprosím dajte mi vedieť a ja ich opravím. Predsa len, keď človek kontroluje sám seba tak toho moc neuvidí.

ďakujem

Laco

13.7.2017 08:30:54

preklad
Moc a moc díky za překlad, kdyby se našel někdo ještě s těma pravidlama tak by to byla totální pecka!

1.9.2017 10:31:42

preklad
ahoj,

to by ste u mňa čakali hodne dlho. Už aj s tými kartami som meškal dva mesiace. Teraz nemám moc čas sa tomu venovať. Maximálne môžem hodiť do grafiky, ak niekto urobí preklad a pošle mi ho.

Laco

1.9.2017 11:14:35

Překlad
Poslal jsem překlad základních pravidel, tak to snad bude schváleno, uvidíme :)

11.9.2017 23:43:13

Sarkyr
Super, už se těším!

12.9.2017 09:06:51

Další překlady?
Tahle hra mne strašně láká, ale bez češtiny jsme doma ztracení. Mohl by prosím někdo shrnout, jestli je zde přeložený celý core set včetně pravidel a zda někdo neplánuje překlad rozšiřujících balíčků? Ať to stojí za to koupit.... díky

20.9.2017 11:22:13

Další překlady?
Tahle hra mne strašně láká, ale bez češtiny jsme doma ztracení. Mohl by prosím někdo shrnout, jestli je zde přeložený celý core set včetně pravidel a zda někdo neplánuje překlad rozšiřujících balíčků? Ať to stojí za to koupit.... díky

20.9.2017 11:22:15

překlad
je tu přeložen celý Core set, co se týče pravidel tak základní byli přeloženy, ale zatím tu nejsou ke stažení. Jinak Yedle udělal docela zajímavý tutorial ke hře

20.9.2017 11:54:54

překlad
Tak pravidla jsou už nahraná, připomínky prosím posílejte do SZ, pdf verze je o fous upravenější, tuším 1 termín, který jsem opravil. Jinak když najdete chyby, dejte vědět, není to prošlé žádnou úpravou.
Snažím se přeložit i karty, ale mám málo času, takže až něco bude, dám vědět.

23.9.2017 08:55:27

Sarkyr
Já a moje peněženka ti moc děkujou za překlad pravidel dalšího LCG, už v tom zase lítám. Jako by nestačil Pán prstenů a Hra o trůny. Fakt díky, Sarkyre ;)

23.9.2017 09:23:19

překlad
Dobrá práce ohledně překladu pravidel. Co se týče karet budeš překládat základ nebo začneš od Dunwiche?

23.9.2017 09:42:52

Překlad
Začal jsem vlastně kartama od základu, ale předběhli jste mě tak jsem se vrhl radši do pravidel. Mám přeložené jen karty hráčů ze základu a prvních pár karet setkání. Dunwich chystám. Asi sem hodím i tu svou verzi karet, snad neurazím a pomalu budu přidávat.

23.9.2017 12:55:08

Překlad
V pohodě alespoň si lidi mají s čeho vybrat. Vím že můj překlad není nějak extra.

23.9.2017 13:07:35

preklad Dunwich Legacy
ahojte chlapci a dievčatá,

ak chcete pustím sa do prekladu a grafickej úpravy celého Dunwich cyklu. Môžme sa dohodnúť aj na iba českej verzii, ale budem potrebovať pomoc. Dôvod je ten, že minimálne mesiac budem čistiť karty a pripravovať na vkladanie českého textu. Takže za ten mesiac ak sú tu nejaký horlivci čo by dokázali pomôcť s prekladom textu, tak by som to mile rád uvítal. Nech neangličtinári môžu pod stromček nakupovať rozšírenie.

s pozdravom

Laco

25.9.2017 15:55:08

Dunwich
Když jsem stavěl balíčky pro neangličtináře tak jsem pár karet přeložil jestli je zájem zašlu.

26.9.2017 08:24:19

Dunwich
ahoj,

tak pošli čo máš. pozriem sa na to

Laco

27.9.2017 14:08:58

Grafika
Ahoj, jak jste na tom s překlady? Nabízím svou pomoc jako grafik. Zatím jsem udělal z SK překladu svůj CZ překlad karet v grafice, pokud byste měl někdo zájem. Asi není vhodné to dávat sem, ale můžu poslat link.
Jinak bych se chtěl domluvit s někým, kdo překládá, že by udělal jen text a grafiku bych udělal já, pokud má někdo zájem.

7.11.2017 12:39:10

Překlad rozšíření
Ahoj, dělá někdo prosím na překladu rozšíření? Nabízím služby korektur do českého jazyka....není to mnoho, ale třeba to někomu pomůže. Byl bych moc vděčný za překlad rozšíření....

Jirka

8.11.2017 19:27:29

Hledá se překladatel ...
Ahoj,
pár lidí projevilo zájem se podílet na překladu rozšíření (zatím Dunwich), ale zatím se nedaří skupinu ucelit. Balón vykopnul Laco-loix1, ale ten je na tom teď hůř s časem, Jilut by mrknul na korekturu, já něco málo přeložím, ale s mojí B1 to žádná rychlovka není. Navíc tomu můžu věnovat tak 1-2h týdně a s tím se velká paráda neudělá. Usarny se ukázal jako zdatný grafik. Takže fragmenty jsou, ale pořád chybí někdo, kdo by nám pomohl s překladem textu. Podklady v angličtině jsem nachystal a roztřídil podle kategorií - kdybychom si překlad rozhodili, tak by to šlo výrazně lépe, než když se v tom bude plácat jeden. Kdo se bude chtít zapojit, dejte vědět sem do fóra.

Díky

13.11.2017 21:36:08

Deskovec
Něco málo s Dunwiche mám přeloženo, ale pouze formou přelepek(jedná se o hráčské karty)

13.11.2017 22:49:53

překlad
Na překladu rozšíření pracuju, ale snažím se ještě dodělat pravidla k Noci zélótů, aby to bylo komplet. Pokud by to někdo chtěl dát do grafiky, rád se domluvím. Podle mě je důležitý sjednotit termíny k tomu překladu, aby v tom nebyl bordel :)

16.11.2017 20:19:57

Překlad
To: Sarkyr

Překlad rozšíření jsme začali dělat. Jsme teď aktuálně 4. Nechceš se přidat k nám? Jinak k noci zelótů děláš pravidla kampaně nebo co konkrétně? My už máme komplet přeložený core a také Průvodce hrou.

20.11.2017 20:36:37

Překlad
Ahoj. Platí pořád že pracujete na překladu Dunwich ?

21.3.2018 10:35:09

Překlad
ano stále se pracuje co vím.

21.3.2018 15:26:38

Překlad
A nevíš kolik toho mají přeloženo?

26.3.2018 19:45:22

Vybíráme z Bazaru

Třípatrový držák karet - 2ks
Třípatrový držák karet - 2ks
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas