Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky od FFG

Viz https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2021/9/15/in-flight-2021/

Ve stručnosti:

  • Nový stand-alone scénář Machinations Through Time
  • Nové vydání kampaně Dunwich Legacy v novém formátu, tj. ve dvou krabicích - karty vyšetřovatelů a samostatně kampaň.
16.9.2021 15:11:41

A nový Core Set (jako třeba u Pána Prstenu LCG) nebude?

16.9.2021 16:46:45

Bude, ale to už bylo oznámeno dřív. Měl by být v prodeji snad už příští měsíc. Tohle jsou novinky ze včerejška.

16.9.2021 16:54:29

Bude, ale to se ví už pěkně dlouho, takže to není žádná novinka. :-) Nový core set bude ještě letos, zmíněné novinky v prvním kvartálu příštího roku.

16.9.2021 16:54:29

Trochu jsem doufal, že vydávané cykly budou především nové jako u Pána prstenů a jako tady připravovaný Edge of the Earth. Když bude teď Dunwich, tak předpokládám, že budou postupně i další cykly. Ale třeba se pletu. Po letech, kdy jsem se AH LCG vyhýbal jsem letos AH nakoupil ... a už je to postupně tady :-D. Nezahlédli jste zda součástí nového formátu vydávání bude i "Return ..."

16.9.2021 18:06:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak nové cykly samozřejmě budou,ale musíš jím dát trochu čas, vždyť teď jde jeden teprve do prodeje. Ten vývoj chvíli dá, tipuju že nový cyklus bude někdy koncemjara.A A u Pána prstenů jde snad co vím jen o reprint starých cyklů. O Return to… řeč nebyla a ani nevidím důvod u nich něco měnit, pořád je to nadstavba pro hardcore hráče s bonusovou krabicí pro uskladnění.

16.9.2021 18:35:13

@2vkjmch Returny by měly zůstat tak, jak jsou.

Osobně tipuji, že budou vydávat jednu starou kampaň v novém balení ročně a k tomu jednou ročně novou kampaň, return a stand-alone. Prostě v každém kvartálu něco.

16.9.2021 19:16:41

Ha, tak snad vydají zanedlouho Carcosu, to by bylo fajn

16.9.2021 21:03:52

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions Hulk
Marvel Champions Hulk
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas