Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní na OCTGN

Docela uvažuji, že bych si OCTGN nainstaloval. Je tu někdo, kdo má dobrou zkušenost s hraním AH LCG na této platformě? Případně někdo, kdo by si  na tom občas zahrál i ve dvou a trochu mě zacvičil?

1.12.2021 10:58:23

ak si chceš zahráť online odporúčam Tabletop Simulator. V pohode ti s tým pomôžem ak chceš.

1.12.2021 12:58:03

Díky za nabídku. O TTS vím taky, ale z porovnání obou platform jsem usoudil, že pro mě asi bude vhodnější OCTGN. Např. OCTGN je freeware, zatímco TTS je placený, OCTGN umožňuje import balíčků karet z arkhdb, TTS ne …

1.12.2021 13:43:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@AlQuds TTS stojí 250,- v zľave, nič strašné na to, že je to jednorazová kúpa a máš tam všetky hry. + Ak máš správny mod aj import deckov z arkhamcdb. OCTGN nemá žiadnu funkciu naviac oproti TTS.

video pre referenciu: https://www.youtube.com/watch?v=X8TYAsrPR5Y

1.12.2021 13:55:33 | Upraveno autorem (porovnej)

OK, já jsem se rozhodoval na základě porovnání obou platform v téhle diskusi:

https://www.reddit.com/r/arkhamhorrorlcg/comments/62dw9v/octgn_vs_tabletop_simulator/

Asi si to vyzkouším nejprve na tom OCTGN a pak uvidím. Pokud budu nějak nespokojen, je fajn, že je tu i konkurenční alternativa. :-)

1.12.2021 14:07:42

Docela jsem to na OCTGN hrával, je to na karetní hry mnohem lepší než zde propagovaná platforma TTS. Jestli chceš můžeme se domluvit a někdy zahrát ve dvou.

4.12.2021 18:45:15

@beavisCZ Díky za názor a nabídku. Už se domlouvám na hraní s ještě jedním člověkem, ale určitě nebudu mít problém zahrát si a přiučit se i od někoho jiného. Teď jsem relativně zaneprázdněn, ale až bude vhodná chvíle, tak se ti ozvu.

5.12.2021 14:18:53

Vybíráme z Bazaru

MIND MGMT - CZ - Nové - zásilkovna v ceně
MIND MGMT - CZ - Nové - zásilkovna v ceně
Akt. cena: 810 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas