Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dunwich Legacy kampan dojmy, možné SPOILERS

Prave jsem poprvé dohrál kampaň Dunwich Legacy a tak jsem se chtěl podělit o dojmy. Zkusím to bez spoilů, ale možná to tak úplně nevyjde, tak bacha.

Jel jsem 2 handed s kombem Zoey + Daisy, role jsou myslím jasné. U Zoey takový Lightning Gun s Extra Ammunition vyřeší hodně problémů, ale na druhou stranu mě potěšilo zjištění, že strategie luxuj clues a střílej po všem co se hne nevede vždy k nejlepším výsledkům. U Daisy mě přišla hodně silná karta Encyclopedia, pomocí Research Assistent jsem ji měl pořád na stole.

Kampaň se mi hodně líbila, některý scénáře jsou fakt unikátní a nehyběla ani překvapení. Někdy mě špatný konec scénáře ulevil ten další a naopak, to jsem třeba nečekal. Na konci mě ale čekalo "investigators win the campaign" a to potěší. Vyloženě jsem prokoučoval akorát Extracurricular Activity, kde jsem rezignoval na plánu plném příšer a pak Essex County Express, kde mě kombo lokací a karet v ruce dost zmastilo a horror se kupil po lopatách a byl amen. Už se těším až si to dám znovu za jiné vyšetřovatele. Howgh, jak jste si vedli vy?
26.7.2017 13:01:11

Dunwitch
1) AH LCG se dostalo naprosto jasně do mých top 5 her a z cthulhu her od ffg mi přijde nejlepší.

Dojmy z kampaně. Skids O'tool a Ashcan Pete se spolu probojovali vcelku bez problémů až do Dunwitche, kde se bohužel ztratili na Sentinel Hillu a zemřeli bídnou smrtí pod nadvládou Yog Sothotha. Přitom se jim dařilo velice dobře, získali Necronomicon i silné spojence. Dokonce zvládli i řídit lokomotivu. V krvavém rituálu byl obětován pouze jeden blázen z Dunwitche. Ale Sentinel Hill a jeho nástrahy byly nad síly obou z našich netradičních hrdinů.

Na hře obdivuju hlavně tu atmosféru, kterou vytvoří díky pár kartám. Každý scénář je trošku jiný a stále zábavný. Po dohrání jsem neodolal a koupil další core - kvůli db a možnosti hrát ve více lidech.

26.7.2017 21:22:32

.
Smazano, patri jinam..

11.10.2017 11:26:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Kampaň
Tak dneska jsem dohrál tuhle kampaň z Wendy a musím říct pěkné. Nejtěžší mi přišlo Muzeum naopak cesta vlakem byla hodně jednoduchá, potkal jsem snad jenom dva acolyty. Co jsem nečekal že kuchnu všech breed of yog-soth. Jinak cestou vlakem se Wendy nějak ocitla v New Orleans a kuchla toho vlkodlaka :D
Balíčky:
https://arkhamdb.com/decklist/view/7321/wendy-adams-the-dunwich-legacy-campaign-starting-deck-1.0
https://arkhamdb.com/decklist/view/7322/wendy-adams-the-dunwich-legacy-campaign-final-deck-2.0

27.9.2018 16:54:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Do zbraně
Zombicide: Do zbraně
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas