Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ překlad - Dunwich Legacy

Zdravím, začal jsem dělat na překladu CZ verze, mám hotových pár stran. Chtěl jsem se spíš zeptat na názor.

Bude lepší pravidla přeložit postupně tzn. základ + jednotlivé mythos packy nebo to vydat jako celý balík co má těch 30+ stran?
16.2.2019 10:44:13

CZ překlad
Překlad všech karet k rozšíření Dunwich Legacy už je tu na Zatrolenkách hotový, jen to ještě není v grafice. Nepatřím mezi překladatele, jen jsem jednoho z nich oslovil a dozvěděl jsem se, že je hotov i překlad dalších mythos packů. Požádal jsem o případné zaslání (za finanční odměnu), ale bez odezvy. V současné době začínáme hrát Dunwich legacy, tak budu muset překládat sám.
Tvůj návrh na překlad dalších Mythos packů je super a uvítal bych ho. Přijde mi, že text na kartách pro postavy je v pohodě, ale všechny ty příběhové texty na kartách agend nebo aktů by byly fajn.

16.2.2019 11:05:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Odpověď
Omlouvám se za mystifikaci - Překládám pravidla, karty zatím ne možná se k tomu dostanu, měl jsem počeštěný základ a úplně dobře se mi s tím nehrálo tak jsem nakonec zůstal u ENG karet, takže se jedná pouze o pravidla.
Edit: Příběhové v rámci agend a aktů bych asi i udělal.

16.2.2019 11:13:24 | Upraveno autorem (porovnej)

CZ překlad Dunwich
Ahoj, už jsem nahrál vše, co jsme přeložili k Dunwich legacy. Příjemné hraní.

14.3.2019 21:59:40

CZ překlad
Woow, Usarny moc díky. Je k vzteku, že jsem si to před cca 14 dny přeložil taky...:-( Tolik času zbytečně vymrhaného, co jsem mohl strávit u počítače nějak. ehm... lépe.. :-))
Budeš prosím pokračovat s dalšími cykly? Chápu, je to náročné a čas je cenný, proto bych klidně rád přispěl i nějakým drobným finančním supportem do dalšího úsilí.. Kdyby se nás složilo více třeba po "kilíčku", budeš mít nejen pocit skvěle odvedené práce.. :-) Ještě jednou díky moc!

25.4.2019 14:21:40

Vybíráme z Bazaru

Keyforge
Keyforge
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas