Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co dokoupit

Ahoj, koupil jsem si core set a zatím odehrál první scénář. Hra se mi líbí, tak chci poprosit zkušenější hráče o názor, co dále dokoupit. Předpokládám, že ty 3 cykly rozšíření s mythos packama budou asi zajímavé. Spíš nevím, jestli má cenu kupovat ty samostatné scénáře, případně ten Return to the nights of the zealot. Nejde mi o spoiler, ale spíš o pocity: je to super/nestojí to za to/co se vám líbilo víc, co míň/v jakém pořadí kupovat/kupovat rovnou celý cyklus apod. Děkuji.
28.7.2018 08:39:06

Co koupit
Kupoval bych to v tomto pořadí:

1)Postupně deluxe rozšíření (nejlepší poměr cena/výkon)
2)V pořadí scénáře z cyklu/ů, které Tě zaujmou.
3)Stand-alone scénáře (např Carnevale of Horrors)
4)Return to Night of the Zealot

Jana & Jonáš
deskoviste.cz

28.7.2018 11:28:20

Moje zkušenost
V podstatě souhlasím s jana.maruska. Jen bych doplnil, že ty standalone scénáře jsou poměrně těžké a rozhodně si nemyslím, že je dobře vrhnout se do nich hnedka po Coresetu. Teda aspoň my jsme na nich vylámali zuby. Místo toho jsme se pustili do Dunwich Legacy a odehráli jsme celou kampaň jedním dechem..

29.7.2018 17:18:40

Deluxe
Díky za názory, tak nějak jsem si to myslel, ale takové vlákno tu chybělo, které by nováčkům poradilo, kudy se vydat. Jen mě trochu zarazilo, že doporučujete koupit ty deluxe rozšíření, odehrát je a pak případně koupit Mythos packy. Myslel jsem, že koupím první deluxe + 6 Mythos packů, abych měl kompletní kampaň (nejde mi až tak o peníze, ale o zážitek). Pak bych koupil druhý deluxe + cyklus, atd. Nebo se vám ty Mythos packy nezdají až tak zajímavé, že stačí deluxe samotný?

30.7.2018 08:23:43

Deluxe
Nejlepší je kupovat tak jak to vycházelo, standalone scénáře se dají použít jako side questy do core kampaně, která je příliš krátká. Ale delší kampaně by měly mít přednost, takže doporučuju určitě celej Dunwich a pak Carcossu..

30.7.2018 09:46:49

Deluxe
Případně se řídit podle toho která kampaň hráčům tématicky vyhovuje. Výhoda je že nemají návaznost mezi sebou.

30.7.2018 11:10:08

Video
Našel jsme k tomuto tématu pěkné video, kde dávají rady, co dokoupit. Říkají lehce o čem která kampaň, nebo scénář je, ale myslím, že se to nedá považovat za spoiler, tak kdyžtak můžete mrknout, koho to zajímá:
https://www.youtube.com/watch?v=OSA-zgXVyvU

7.9.2018 10:41:31

Video
Pěkné video, mi to připomněl že bych měl do kampaně vložit vlkodlaka

7.9.2018 14:07:04

Vybíráme z Bazaru

Tawantinsuyu: Ríša Inkov CZ/EN
Tawantinsuyu: Ríša Inkov CZ/EN
Akt. cena: 10 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas