Arkham Horror: Kingsport Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 55x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Kingsport Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím

Koupím rozšíření ke hře Arkham Horror: Innsmouth Horror a/nebo Kingsport Horror. Cena dle domluvy. Prosím o nabídky pouze kompletních her bez chybějících komponent a v dobrém (bráno s ohledem na věk hry) stavu. Cena dle domluvy přes SZ. Díky.
1.6.2019 17:47:06

hmm
Popravde si nedovedu predstavit, ze by ti nekdo prodal JEN rozsireni. Mam vsechny velke a kdybych to mel prodat, tak jedine v celku. Uz jen proto, ze jsem vyndal inserty a cela hra je ve dvou krabicich dohromady vazicich pres 12 kilo. Tridit to nehodlam.

P.s.:Navic je v Kingsportu moje oblibena knihovnice, toho rozsireni se nevzdam. :D

P.p.s.:Ted jsem se pobavil jeste vic... Pouzity Kingsport ma na eBayi cenu minimalne $120. :D

2.6.2019 13:06:55 | Upraveno autorem (porovnej)

nameless_one
Jj, taky si nedovedu moc představit, že by člověk prodal izolovaně jedno rozšíření.

Ta cena na eBayi mě taky překvapuje, ale otázkou je, jestli to za tu cenu bude ochoten někdo skutečně koupit (nabízet to můžeš za jakoukoliv raketu...).

Každopádně kdo ví, třeba to danny10795 chce právě proto, aby to tady za levno koupil a obratem střelil za podstatně víc na eBayi nebo jinde...? :)

2.6.2019 14:35:14

nameless_one, Hawkie
Já chápu vaše pointy, ale holt už mám doma hrozně dlouhou dobu základ se třema rozšířeníma a chtěl jsem si doplnit sbírku, tak to prostě zkouším, kde to jde. ;) Btw. jedna nabídka samostatného rozšíření mi dokonce přišla, ale bohužel s cenovkou nad 3k, což mi přijde za ojetou hru s původní cenou lehce nad tisícovkou trochu moc. A každopádně nemám v úmyslu přeprodat na ebayi, ani jsem netušil, že se to za tolik prodává. :)

8.6.2019 13:32:09

danny10795
V pohodě, no hard feelings :)! I kdybys to chtěl pořídit jen za účelem prodeje se ziskem, nemám s tím naprosto žádný problém - na principu "levně koupit, se ziskem prodat" funguje drtivá většina veškerého obchodu, nevidím proto žádný důvod stěžovat si na to v případě deskovek...

Já Kingsport sice mám, ale z nostalgických důvodů se toho nevzdám, i kdyby cena atakovala 10.000 Kč (a to myslím nebude hrozit nejspíš nikdy).

Pokud pojedeš letos do Essenu, mrkni na BGG nabídky, až to bude aktuální - dost možná tam někdo Kingsport za rozumnou cenu nabídne.

8.6.2019 19:36:34

Vybíráme z Bazaru

Čtyři zahrady
Čtyři zahrady
Akt. cena: 225 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas