Arkham Horror: Innsmouth Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Innsmouth Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ini

Preklad rozsireni do CZ

Ahoj, uvazujeme o vice rozsirenich s pritelkyni, chteli jsme se zeptat, jestli budou karty rozsireni prelozeny do CZ. Dekuji za odpoved
13.3.2010 12:43:00

preklad
Časem určitě... nicméně třeba zrovna Innsmouth je až poslední z rozšíření, takže asi na řadu přijde jako poslední. V dohledné době to nehrozí (aspoň co se týče mého překladu)... zato se v dohledné době možná rýsuje King in Yellow, záleží, jak ho dostanu do ruky.

13.3.2010 12:50:52

Innsmouth-Pravidlá
Nechystá sa niekto preložiť aj pravidlá? Alebo uverejniť aspoň nejakú skrátenú verziu? Už mám prelepené karty s prekladom od Froggeryho (za čo má moju nekonečnú vďaku), ale bohužiaľ neviem ako si Innsmouth zahrať.

30.1.2014 13:30:09

Nekro
Jsem rád, že to někomu pomůže, je to můj první překlad, a možná jsem měl přeložit i některé pojmy, které odkazují na nějakou stupnici nebo typ balíčku (dust, innsmouth look, stupnice deep ones rising atd.) nechal jsem to v originále právě kvůli absenci českých pravidel, kde by ty pojmy byly definované v češtině, ale zas to v přeloženém textu asi bude rušivé.

K těm pravidlům, pokusím se o sepsání nějakého stručného shrnutí. A případně zodpovím dotazy. Kompletní překlad v grafice dělat určitě nebudu, mám teď dost práce s dalšími překlady.

Jinak mám přeložené i texty k nestvůrám, snad budu mít v nejbližší době čas to hodit do grafiky a nahrát. Věci jako osobní příběhy k detektivům z dalších rozšíření, heraldy a karty k epickému souboji s Prastarým zatím překládat nebudu, stejně se to, teda kromě heraldů, bez odpovídajících velkých rozšíření neužije. Pokud další velká rozšíření někdy pořídím, tak se budu snažit to dodělat.

30.1.2014 16:33:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
V pohode, budem vďačný za každú pomoc. Ja mám tiež toho veľa, pretože sa snažím dokončiť Kingsport, a čaká má Black goat a King in Yellow. Ale k tvojej narážke, teraz dokončím lokácie a idem na Ancient One Plot cards a Epic Battle cards. Tak sa posnažím ťa dobehnúť :)

30.1.2014 20:38:39

Nekro
Tak s King in Yellow a Black Goat si zas tolik starosti dělat nemusíš, Krále už mám v grafice téměř hotového, a u Kozy už dokončuju překlad, takže oboje postupně bude.

30.1.2014 21:16:03

Froggery
Oki, klapky na oči a plne sa sústredím na dokončenie Kingsportu :D

1.2.2014 09:27:17

Vybíráme z Bazaru

Brass: Birmingham
Brass: Birmingham
Akt. cena: 45 €
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas