Arkham Horror: Innsmouth Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Innsmouth Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Falcon Point - Devil Reef - Y´ha-Nthlei

Není mi moc jsdné, jak je to myšleno...
Když chci jet z Falcon Pointu na Devil Reef, zaplatím a oni mě tam odvezou - a pak tam skejsnu, než přijde jiný vyšetřovatel a zaplatí za mé přivezení další dva dolary?
Dále moc nerozumím popisku na Y´ha-Nthlei - dostanu se tam jen z Ďáblova útesu a nebo zkrze vnější svět, který má bránu otevřenou jak v Arkhamu, tak tady?
1.7.2012 12:33:28

to Olney
V podstate sis na to uz odpovedel svoji otazkou. :-)

Jen dodam, ze zpet do mesta te nemusi nutne dostat nekdo jiny, kdo pro tebe posle za 2 dollary prevoznika, da se to setkanim na Y'ha-Nthlei a mozna i z Reefu.
Na Y'ha-Nthlei se umis dostata z Reefu a mozna kdyz jsi lost in time and space...

1.7.2012 13:22:26

to VM
Mně jenom připadá divný, že byste zaplatili převozníkovi a nechali se vysadit na útesu v moři bez zajištěný cesty zpět. Není to míněno tak, že máte na útesu setkání a pak se automaticky vrátíte na Falcon Point? Odpovídala by tomu zmínka o setkání na popisku reefu i cena za převoz - 2 dolary.

1.7.2012 14:49:43 | Upraveno autorem (porovnej)

to Olney
Je to tak, jak jsi popisoval v prvním postu a potvrdil Ti to Vojta. Za 2 dolce se z Falcon Pointu dostaneš na Devil Reef a cestu zpět Ti opravdu musí zařídit někdo jiný za zaplacení dalších 2 dolců na Falcon Pointu (pokud nebudeš mít kliku v encounteru nebo si nezajistíš nějakou speciální přepravu - projít skrze bránu a vylézt ze stejné brány na jiné lokaci, použít schopnost Silase Marshe, apod.).
Jelikož nemám povídky s Innsmouthem načtené, tak tématicky si to vysvětluju jedním ze dvou způsobů:
1. Lidi se Devil Reefu a zla, které tam přebývá, hodně bojí a nechcou s tím místem mít nic společného. Za těžké prachy vás tam se zapřením převezou, ale zdržovat se tam určitě nebudou, když jim jde o život. Takže pokud jedou, tak jen rychle tam a ještě rychleji zpátky.
2. Je obecně známo, že v Innsmouthu nemají investigátory rádi, tak jim nejsou úplně ochotní pomáhat. Za těžké prachy vás ale s radostí převezou, obzvláště, když se dobrovolně plavíte Dagonovi přímo do chřtánu. Proč by vás ale vozili zpátky, když jste ideální oběť pro jejich boha?
Ideální je kombinace obou možností, podle převozníka, kterého zrovna ukecáte :-)

Do Y'ha-Nthiel se pak dá dostat opravdu jen tak, že tam dojdeš z Devil Reefu, nebo tam vylezeš z brány (nedá se tam dostat ani z Lost in Time and Space). Ani již zmiňovaný Silas Marsh tam nemůže jen tak doplout a nejprve musí do Devil Reefu a až další kolo odtamtud může jít do Y'ha-Nthiel (páč na Devil Reefu musí ukončit svůj pohyb).

1.7.2012 17:47:05

to Kadaver
Já Innsmouth načtený mám a řekl bych, že pravděpodobnější důvod je ten druhý co uvádíš.
Každopádně díky, tušil jsem, že to bude takhle složité...

1.7.2012 19:28:47

Vybíráme z Bazaru

Seas of Havoc Captain Pledge Kickstarter + Playmat
Seas of Havoc Captain Pledge Kickstarter + Playmat
Akt. cena: 2490 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas