Arkham Horror: Innsmouth Horror

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Innsmouth Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Malkav

Epický souboj s Prastarým

V krabici jsem našel karty které jsou patrněn součástí epického souboje(název pratarého ..na půlce popis jeho útoky a v druhé půlce popis útoku vyšetřovatelů), je možné je hrát be vlastnění Kingsportu?
8.3.2010 10:09:12

Malkav
Pravidla jsem četl nedávno a pokud si dobře pamatuji, tak se tam píše, že to není bez kingsportu hratelné.

8.3.2010 10:16:18

aaa
najdi si pravdila kingspotu a uvidis :) tiez neviem, ale takto to zistis najrychlejsie :)

8.3.2010 10:20:04

Malkav

pravidla kingspotu
vtip je v tom..že já nemám rozšíření kingspot...proto jsem doufal..že je tu někdo..erudovaný ;)

9.3.2010 16:37:37

Malkav
Pravidla Kingsportu jsou zde, určo tam bude popis souboje s Prastarým:

http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=6&esem=4

9.3.2010 16:47:28

to Malkav
Bez Kingsportu, resp. bez základních karet Epického souboje, to hrát nejde. Ale šlo by to obejít, kdybyste je chtěli použít. Jedna z těch tří karet specifických pro každého Prastarého, je provedena v některém ze sedmi prvních kol souboje s Prastarým a druhé dvě někdy v druhých sedmi kolech souboje. Takže byste si třeba před každým kolem souboje mohli hodit šestistěnkou a na hod 1 byste zahráli náhodnou kartu z těch tří. Po zbytek prvních sedmi kol byste neházeli a pak zase začali házet a zahráli byste další kartu na hod 1 nebo 2 a pak i třetí na hod 1 nebo dvě.
Navíc byste si dávali pozor, jestli jste v prvních šesti kolech jednu kartu zahráli a pokud ne, tak byste ji zahráli v sedmém kole automaticky bez hodu.

9.3.2010 17:17:03

Malkav

poděkovaní
Takhle si představuji profesionální odpověď...díky, takže nakonec se vlastnění kompletu stejně nevyhnu..:)

10.3.2010 12:47:06

to Malkav
Můžu Ti říct, že Epický souboj s Prastarým je pěkný masakr a krásně to dokresluje atmosféru souboje, který je jinak prostě jenom nudné házení kostek. Když si na kartě přečteš, že se prostě Tvůj vyšetřoval zoufale střemhlav vrhá na tu stvůru, aby zachránil své spolubojovníky, tak z toho máš hned jiný pocit.

10.3.2010 12:53:06

Vybíráme z Bazaru

Bitva o hrad Cimburk - nová
Bitva o hrad Cimburk - nová
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas