Ares Project, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Ares Project, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: Brian Engelstein
Geoff Engelstein
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Nehrál někdo? Nemá někdo? Vypadá to velice zajímavě. Takovej karetní Starcraft asi, kterej nehraje tolik na okázalý vzhled, jako skutečnej Starcraft, ale RTS pařby to prej simuluje výtečně.
4.11.2011 18:16:23

Space Empires 4X
Pro mne je zatím nejbližší počítačové RTS (konkrétně Starcraftu) Space Empires 4X. Není to sice o boji na jedné planetě, ale jinak jsem z toho měl podobný skvělý pocit.

Nicméně to je tady trochu off topic. Tohle by mne zajímalo taky. Hrál jste někdo?

4.11.2011 19:34:05

Tom Vasel
Podle jeho rewiev to vypadá dost zajímavě. Snad se brzy někdo pochlubí :)

10.12.2011 22:03:47

jaká je
stále nikdo nehrál?

22.1.2012 15:48:24

...
Teď to koupil Lumirius, tak snad dá vědět :-)

18.9.2012 19:51:44

Jezura
jak muze byt Space empires 4x nejblize pocitacove RTS, kdyz jasne vychazi z pocitacoe Space Empires 3 a 4. Coz jsou ciste tahovky. A na tom Starcraftu se mi na desce neskutecne libi, ze je ten Starcraft prae preveden na tahy, na rozdil od pocitacove realtime verze, protoze RTS na compu hraji opravdu jen vyjimecne ahlavne kvuli atmosfere a pribehu, takze snesu jen Dune 2 a Starcraft:-)

18.9.2012 22:17:59

První dojmy
Basic game - tak jsme s Holym vyzkoušeli Basic game, kterou doporučují pro začátek ať si hráči osahají základní herní mechanismy a soubojový systém.
Během hraní fungoval pěkně "Fog of War" znamý z RTS her. Dokud hráč nezaútočil, tak nevěděl jaké jednotky může očekávat, po prvním oťukání začal produkci přizpůsobovat k výrobě proti-jednotek. Dobýt bázi není žádný med, skončili jsme na klasické bodování, kdy jsem prohrál o 2 body, neb jsem nebyl schopný dobýt Frontu.
V téhle zkušební hře jsme se ještě nedostali k výhodám daných frakcí a vylepšení jednotek a budov a hlavně celý energetický managment. Co se mi hned na první pohled líbí je skutečnost, že každá frakce hraje úplně jinak, jak řekl Holy nejedná se pouze o plusy a mínusy proti nějakým jednotkám, ale celý koncept produkce je úplně jinde. Terané pracují s klasickou produkcí jednotek jak je v Basic game, Khahumové potřebují velké množství energií a popmocí ní jednotky vylepšují, královna Xenosů zase klade vajíčka, ze kterých se rodí larvy a až ty mohou být použity na produkci jendotek, takže musí hráč myslet dvě Konstrukce dopředu, atd.
První dojem tedy dobrý, uvidím jak pak plná hra.
Co mě trošku děsí je učení nových hráčů, protože každá frakce má speciální pravidla, takže bez domácí přípravy to bude běh na dlouhou trať a hra ztratí na dynamičnosti.

19.9.2012 07:05:41

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas