Arena (Morituri te salutant)

xxxxxxxxoo hodnoceno 88x (Seznam vlastníků)

Arena (Morituri te salutant) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 1997
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

barvení figurek

Tak jsem se do toho pustil. Nebál jsem se, poněvadž jich je jen pět. Resp. 6 protože barbar je poškozený, tak budu mít dva, už ho mám objednaného. Po nanesení podkladové barvy jsem spatřil detaily, které jsem nikdy na těchto figurkách neviděl. Například všimli jste si, že barbar má na břiše cosi jako lebku? Ale chtěl jsem se zeptat, jestli někdo taky nebarvil. Až to budu mít, hodím se obrázek asi všechny najednou. POtřebuji názor odborníků - jakou barvu bikin by ste zvolili pro opálenou šermířku?
27.5.2009 11:07:25

bikiny
- zkus tmavě červené (koukni na moje figurky k descentu)
- teď jsem maloval kamarádce čarodějku a tam jsem kombinoval opalenou plet do červena s tmavě zelenou (fotku nemám, rvala mi ji z ruky)
- pro fandy Star wars - zlaté ...

Obecně, neboj se pokusu - každá figurka se dá odbarvit, když budeš malovat s tímhle vědomím budeš odvážnější :) . (jinak na odbarveni kovové fixurky je dobrý odlakovač na nehty - sebereš mámě, přítelkyni, manželce ... tímto jde dolů samo)

27.5.2009 14:59:57

barveni
Ahoj, uploadnul jsem moje nabarvene figurky pro inspiraci. Cekaji jen na odsouhlaseni. Sermirku jsem namaloval v cervenych bikinach, blondynam proste cervena slusi :)

22.9.2009 22:03:14

figurky
taky je už mám nabarveny asi 2 měsíce a nebyl jsem schopný je tam uploudnout...tak snad ted :D

22.9.2009 22:08:16

figurky
Tak koukam na tvoje nabarvene figurky a musim rict pekne pekne. Povedlo se.

31.3.2010 18:23:02

ataribaby
jestli je to na mne, tak moc děkuji :)

31.3.2010 22:16:38

Elenistar
Jojo je. Dokonce i ocicka, tak na to sem nervy nemel :)

31.3.2010 23:14:11

ataribaby
já mám problémy s těma přechodama... jestli mám moc suchý barvičky když je nanáším....nevim, ale ty skřetí očka jsou u tebe skvělý ty se mi líbily moc

31.3.2010 23:40:08

Vybíráme z Bazaru

Stroganov
Stroganov
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas