Architekti Západního království: Rozkvět řemesel

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

Architekti Západního království: Rozkvět řemesel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Architekti Západního království
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Sam Macdonald
Shem Phillips
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cena

Zaráží mě cena tohoto rozšíření. Mám Architekty i Paladiny a obě hry jsou super. Ač rozšíření kupuji poměrně často, tohle kupovat nebudu a hlavní důvod je cena. Za tu cenu dostanu 50 karet a možnost dalšího hráče, což mi přijde až žalostně málo. Jaký máte názor vy ?
7.1.2020 09:40:15

cena
Souhlasím, že 599 Kč je za daný počet karet dost (plus další herní desky a komponenty pro hráče). Nabízí se např. srovnání s rozšířením Marsu Předehra - podobný počet karet, avšak bez dalších komponent. Kdyby to bylo za 399 Kč, přišlo by mi to zcela adekvátní. Ale nedá se nic dělat, vše se zdražuje, hry taky. Dnes mi hra za 1000 Kč přijde velmi levná a 2000 Kč jako běžná cena :-(

7.1.2020 11:17:28

Cena
Navíc píšou, že toto je zvýhodněná cena a běžná cena bude 699 Kč.

Máš pravdu, že hry se zdražují. Ovšem pro mě je běžná cena hry kolem 1300 Kč. Vyšší cena by se měla odrazit na komponentech nebo větším obsahu hry.

7.1.2020 12:20:21

Cena
Já už mám předobjednáno. Deskovky jsou jeden z mých mála koníčků, do hospody ani jinam nechodim, tak si dělam radost :D a cena se může zdát vysoká, ale zase je třeba si uvědomit, že se musí zaplatit překlad, grafika, sazba, doprava a rozšíření bude mít výrazně menší náklad.

7.1.2020 12:31:16

cena
Což o to, taky už mám od Tlamy předobjednáno, ale skutečně mi přijde cena tohoto rozšíření v poměru k obsahu vyšší. To samozřejmě není chyba Tlamy, rozšíření je v originálu dražší než česká verze.

7.1.2020 12:46:49

Vybíráme z Bazaru

Euthia KS all-in (EN jádro a CZ rozšíření)
Euthia KS all-in (EN jádro a CZ rozšíření)
Akt. cena: 10000 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas