Arcadia Quest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Spaghetti Western Games
Autoři: Eric M. Lang
Fred Perret
Guilherme Goulart
Thiago Aranha
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve 2 hráčích

Ahoj,
uvažuju o koupi téhle hry, četl jsem na ní samou chválu na BGG a taky v českých recenzích. Rád bych se zeptal, jestli máte někdo zkušenosti s hraním ve 2 hráčích? Je hra zábavná i ve 2? Hru bych hrál jen s přítelkyní, tak bych rád slyšel vaše názory :)
18.7.2016 09:29:55

hra 2 hračov
hra je plne hrateľná aj vo dvojici. Počas ťahu súpera zastupuješ dungeon mastera a aktivuješ monštrá podľa akcie hráča.
Monštrá sa aktivujeju len dvoma akciami buď payback ked na nich niekto utočí a nezabije ich alebo guard keď figurka od nich uteká
Plus môžes priamo utočiť svojimi figurkami na protihrača.
Väčšina kampaní obsahuje aj pvp questy, takže záleží len na tebe ako chceš škodiť súperovi.

18.7.2016 10:59:33

ve dvou
My to hrajeme v podstatě jenom ve dvou, člověk má na plánu víc prostoru, v plném počtu je to dost masakr a za mě strašně poziční, protože všichni ostatní čekají, až uděláš chybu, monstrum tě načne a pak se na tebe slítnou. Ve dvou je to super, boj mezi sebou si necháváme na konec :-)

19.7.2016 08:40:57

...
musím se přidat, taky hrajem s přítelkyní ve dvou a dobrý, akorát jsme narazili na nesrovnalost v pravidlech, je tam psáno že ve hře dvou hráčů vyhraje ten kdo splní jako první dva questy, takže teoreticky stačí splnit dva PVE (což je výrazně tšžší než splnit PVP a PVE, ale inspirovalo nás to k tomu, že jsme na PVP quest vůbec nejeli, jen dva PVE a překvapivě dost nás to bavilo. Stejně jsme po sobě šli, ale zabránilo to situaci kdy 20 minut skládáš mapu a za 10 minut dohráno

19.7.2016 12:04:13

Vybíráme z Bazaru

Legend of the Five Rings vč.spousty rozšíření
Legend of the Five Rings vč.spousty rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas