Ankh: Bohové Egypta

xxxxxxxxxo hodnoceno 94x (Seznam vlastníků)

Ankh: Bohové Egypta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barvené figurky vs přehlednost

Přemýšlím, jestli se pustit do malování figurek. Čistý plast má různé barvy a působí na bojišti přehledně. Zatímco u nabarvených figurek bych nechal v původní barvě pouze podstavec. Podobně to mám u blood rage. Myslíte si, že by barvené figurky vytvořily chaos na hrací ploše? Podobně přemýšlím i u hry Scythe, kde mám barveny pouze hrdiny a do mechů ze stejného důvodu nejdu.

20.1.2022 19:34:59

Za mě v pohodě, důležité je ale zachovat barevnou paletu. Tzn. žlutí budou mít na sobě hlavně žluté a podobné tóny, modří modré apod. Nemixovat to, držet to co nejjednodušší. Takto mám Scythe, maluju tak i Rising Sun a funguje to dobře.

_________
Najdeš mě na Deskozóně: https://www.deskozona.cz/members/kroelh/

20.1.2022 20:06:39

Máš nějaké foto nabarvených figurek? Pro představu. Dík

4.2.2022 17:14:10

prehladné farbenie napr tu  klany v Rising sun 

https://boardgamegeek.com/image/5027851/rising-sun

nasprejovat figurky základnou farbou a zvýrazniť detaily washom príslušného odtieňa. Jednoduché, rýchle aj pekné

4.2.2022 18:33:51

Samuraje do Rising Sun jsme si takhle nabarvili a myslim, ze to na prehlednosti moc neubralo. Mrkni do galerie Rising Sun, pokud chces, dal jsem tam fotky. Dulezity podle me je udrzet tu puvodni barvu jako dominantni na nove nabarvenych.

4.2.2022 19:17:54

Já v tom nevidím problém. Mám namalovany Blood rage a v pohodě. Stejně každý hráč pozná své figurky bojovníků a kněží a Guardiani mají podstavce. 

13.2.2022 10:27:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Maluji zatím bohy základní krabice (jejich obtížnost je pro mě minimálně o level výše), válečníky jsem chtěl nechat jen přelité washem, ale… neodolám :) 

Blood rage mám taky namalovaný celý, tam jsou barvy podstavců, které jasně indikují příslušnost ke klanu. V Ankhu to vyřeším stejnou barvou prstence po obvodu podstavce.

13.2.2022 15:59:13

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter: Rok v Bradavicích
Harry Potter: Rok v Bradavicích
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas