Animalia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Game Works
Pro Ludo
Autoři: Bruno Cathala
Sébastien Pauchon
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ruy
ruy - avatar

dojmy

..nechce sa niekto podelit?
..graficky tak pre decka, ale predsa..
26.9.2012 08:22:10

recenze
stačí hledat na netu ;)

26.9.2012 14:26:09

tadzi
A odkaz bys neprihodil?

27.9.2012 16:12:33

ruy

...
http://www.deskovehry.com/bez-pribehu/871/recenze-animalia-zviratka-vesela-i-smutna

28.9.2012 07:50:58

Animalia
Mně se podobné hry líbí, ale ta cena? To jsou ty medaile opravdu zlaté?!

28.9.2012 15:05:39

ikri
Taky jsem tu recenzi nedavno cetl a dost mne to zaujalo, grafika je vazne super a deti by urcite byly uneseny, ale ta cena mne odradila, cekal jsme tak polovinu :( .

28.9.2012 16:40:23

re
Stejně se mi zdá, že je to už léta vyprodané... Kde to vyštrachali?
Recenze na onom webu se málokdy shodují s mým pohledem na věc, např. tato hra podle nich nemá žádné zápory. Nejspíš ji dostali zadarmo.

28.9.2012 18:00:00

zadarmo
pokud vím, tak dostávají vzorek na test a ten jim pak zbude, za recenzi.už jsem zvažoval, že bych rozjel podobný projekt, abych dostával vzorky na testování, vždy něco sesmolím a budu mít hru. : )

29.9.2012 10:42:33

Vzorky
Jo, vzorky k recenzím dostáváme zdarma, v tom nevidím žádný problém. Ale pokud recenze nebudou nestranné a profesionální, nikdo nám nic nepošle nebo nás nebudou lidi číst. To že se nemůžeme trefit do názoru všech je normální, protože musíme hodnotit objektivně a ne subjektivně. To znamená hodnotit ze všech možných pohledů. Hra má jediný zápor a tím je cena..
Jinak projekt je fajn, ale bez dlouhodobějšího fungování a spousty práce málokdo něco pošle.. Například my fungujeme už 3 roky. A uvědomte si, co je za napsáním článku, nafocením fotek a testováním každé hry práce.. Není to tak jednoduché, jak se zdá při udržení kvality a pravidelnosti..

30.9.2012 17:06:39

tadzi
Ve vzorcích zdarma taky nevidím problém. Z vlastní zkušenosti vím, že napsat recenzi je náročné. O to větší škoda, že v ní není tak podstatný údaj.
90 žetonů a 36 karet za 750 Kč vidím jako důležitý zápor. A to, že hru běžně nekoupíte a zaplatíte dalších 100 za dopravu, to je další pecka :(

A objektivní recenze je nejspíš nesmysl ;) Právě proto, že je subjektivní, se netrefí do každého názoru.

24.10.2012 18:40:59 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
Samozřejmě jsem neměl na mysli zcela objektivní recenzi. To nejde. Jen se snažíme hrát hru s více druhy lidí a trochu ten výsledek hodnotit někde uprostřed. Z téhle hry prostě byli všichni unešení. A uznávám, že cena je přemrštěná a omlouvám se, že tam tato informace v záporech chybí.. Občas prostě něco uteče ;-)

24.10.2012 21:13:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dřevěný insert pro Arkham Horror: The Card Game
Dřevěný insert pro Arkham Horror: The Card Game
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas