Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Turnaj, Wrocław Hall of Games, 15.11.2014

Zdar.

Sháníme jednoho hráče z Brna případně Ostravy, který by s námi chtěl jet autem do Polska na turnaj. Uvolnilo se nám jedno místo v autě a rádi bychom ho zaplnili.. ;-)


Hi all, it's time for another big tournament in Wrocław :)

Organizers: game shop planszóweczka.pl, Wrocław Netrunner community

Where and When: Centennial Hall Wrocław, Hall of Games fair, Sat 15.11.2014. Signups start at 10:00, first round starts at 11:00

Tournament format: 5-6 Swiss rounds (depending on number of players), no elimination rounds

Card pool: will be announced 10 days before the tournament, most likely everything up to Up and Over datapack

Rules: FFG tournament rules (Competitive Event level), Android: Netrunner rulebook together with latest FAQ

Signup fee: tournament participation is free of charge. Players have to pay Hall of Games admission fee, which is 10-15zł (Saturday only) or 25-35zł (3-day pass, has to be preordered, I will post detailed info on how to do this soon)

Signups: if you plan to come, please let us know by sending an email to jacek.wieszaczewski/@/gmail.com - knowing estimated number of players will make it way easier to prepare the place

Prizes:
- Planszóweczka.pl gift cards (total worth 450zł)
- 3 Netrunner Tournament kits
- 27 copies of Corporate Troubleshooter promo card
- some other things leftover from previous events
Exact prizes distribution will be announced later. General rule: 75% to top players, 25% to be drawn amongst other players. Each player will get at least one promo card (there will be over 100 of them and all will be given out).
Additional special prize: 3 top players from countries that did not have a Nationals 2014 tournament receive alt art Noise promo.

Other attractions:
- Hall of Games (http://hallofgames.pl) - 3-day big gaming fair for gamers of all kinds, computer games tournaments, boardgaming room with over 500 games available (including many Essen 2014 games), cosplay, ...
- tournament afterparty: Saturday from 20:30, place will be announced later.
11.11.2014 08:31:56

more info
1. Cards allowed: everything up to (and including) Up and Over. All That Remains might arrive in time, but it might not as well and even if it does many people probably will not get it in time.

2. Prizes. We have quite a lot of those, more than I initially thought :) In total: over 100 promo cards, 4 playmats, 4 deckboxes, Planszóweczka gift cards (the shop will be present on site so people from other cities will be able to use those instantly if they want to). Prize pool will be divided into three main parts:
• For top 10 players: Corporate Troubleshooter promo for every player, additionally one prize to choose (the winner chooses first, then the other players according to places they took). The prize pool is: 3 Planszóweczka gift cards (200zł, 150zł, 100zł), 3 promo cards (2x Datasucker, 1x Jinteki Personal Evolution), 2 playmats (Deep Red, Project Vitruvius), 2 deckboxes (NBN, Criminal)
• For players ranked 11th-20th: Corporate Troubleshooter promo for every player, additionally pool of 6 prizes to be drawn randomly among the players (max one prize per player). Prize pool is: 2 deckboxes (Jinteki, Anarch), 2 promo cards (Datasucker, HB Engineering the Future), 1 playmat (Planned Assault), 1 Planszóweczka gift card (50zł)
• For players ranked 21st and below: pool of 11 prizes to be drawn amongst players (max 1 prize per player): 8 promo cards (7x Corporate Troubleshooter, 1x HB Engineering the Future, 1x Datasucker), playmat (Project Vitruvius), Planszóweczka gift card (50zł)
• Additionally, for 3 highest ranked players from countries that did not have Nationals level tournament this year, Noise promo card
• To be given out amongst all participants: around 80 promo cards (Adonis Campaign, Aesop’s Pawnshop, Wyldside) Language versions: Corporate Troubleshooters, Deep Red and some Aesop’s English, the rest Polish.

3. Timetable: we play 6 rounds Swiss, no double elimination, time limit 65 minutes for round
• 10:00: Hall of Games opens, sign up starts
• 11:00 first round starts (a round will start from then on around each 75-80 minutes)
• Approx. 16:10: round 4 ends, break
• 16:40: round 5 starts
• Approx 19:15: tournament ends, prizegiving
• 20:30: afterparty (pub Przekręt, Plac Grunwaldzki, around 1,5 km from Centennial Hall

4. Signup: on site, though I’d appreciate if you let me know before so I know how many tables should be ready for you (thanks to guys from Zielona Góra who already did this). Take a decklist with you, they will be collected on signup. Remember, that if you want to have 3-day Hall of Games pass, you need to preorder it online (at http://www.ebilet.pl...p?t=t&tid=15495)

5. Afterparty: please let me know if you’re going to be there so I can book enough tables

11.11.2014 08:32:55

wroclaw
ahoj pablo :)

riešime aj my wroclaw v BA, ešte to nemame komplet vymyslene, ale je šanca že sa tam objavíme v nejakom zložení...
už ste sa registrovali? či tam idete na blink?

ps: my uvažujeme o prichode v piatok večer a spraviť z toho vikendový pobyt do nedele? ale vy to asi stihate na otočku, či?

11.11.2014 14:02:22

Brno
Registrace není potřeba. Pokud tam jedeš jen na jeden den, tak si vstup do herny můžeš koupit až na místě.

My pojedeme v pátek do Ostravy, kde přespíme u rodičů a v sobotu vyrazíme směr Wroclaw.. a buď pojedeme tentýž den zpět nebo přespíme u známých.. ;-)

Jen nám chybí ještě jeden do auta.. :-(

11.11.2014 14:48:09

dojmy?
ako bolo? ako ste dopadli?

17.11.2014 15:56:53

dojmy
Až na problémy s autem během cesty byl turnaj parádní... ;-) Sešlo se nás 20 (17-náct poláků a 3 čehuni). Škoda, že jste nedojeli. Doufám, že se dokopu sepsat nějaký report. Dopadli jsme dobře výsledky viz...
http://netrunner.lajcik.org/index.php?/topic/1775-wroc%C5%82aw-hall-of-games-15112014/?p=20999#entry20999
+---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+
| # | Player | CID | RID | GC | Points | SoS | +/- | W-D-L |
+---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Pavel 'pAblO' Vyvial | Near-Earth Hub | Kate "Mac" McCaffrey | 6 | 20 | 76 | 108/52 | 4-2-0 |
| 2 | Jan Szczeciński | Near-Earth Hub | Kate "Mac" McCaffrey | 6 | 18 | 82 | 94/53 | 3-3-0 |
| 3 | Maciej 'Macocha' Siwek | Near-Earth Hub | Andromeda | 6 | 18 | 64 | 100/57 | 4-1-1 |
| 4 | Wojciech 'Koniu' Kochaniak | Near-Earth Hub | Chaos Theory | 6 | 16 | 90 | 97/64 | 3-2-1 |
| 5 | Krzysiek 'Yarrow' Grodecki | Replicating Perfection | Andromeda | 6 | 16 | 62 | 86/54 | 3-2-1 |
| 6 | Maciej 'Chomcio' Chomik | Replicating Perfection | Andromeda | 6 | 14 | 62 | 90/73 | 3-1-2 |
| 7 | Tomasz 'Yaba' Majczak | Near-Earth Hub | Kate "Mac" McCaffrey | 6 | 12 | 85 | 78/73 | 2-2-2 |
| 8 | Jakub 'Jander' Pożarski | Replicating Perfection | Ken "Express" Tenma | 6 | 12 | 84 | 76/73 | 1-4-1 |
| 9 | Adam 'eAdamek' Strzelczyk | GRNDL | Andromeda | 6 | 12 | 78 | 81/83 | 2-2-2 |
| 10 | Michał 'Raven' Rapacz | Building a Better World | Chaos Theory | 6 | 12 | 77 | 76/79 | 1-4-1 |
| 11 | Sebastian 'dante77' Płocki | Near-Earth Hub | Noise | 6 | 12 | 75 | 73/77 | 2-2-2 |
| 12 | Paweł 'Akashia' Misztela | Engineering the Future | Kate "Mac" McCaffrey | 6 | 12 | 61 | 79/73 | 2-3-1 |
| 13 | David Nedoma | Making News | Ken "Express" Tenma | 6 | 11 | 70 | 65/80 | 2-1-3 |
| 14 | Mateusz 'Śmieszny' Kazuro | Near-Earth Hub | Chaos Theory | 6 | 10 | 71 | 76/82 | 2-1-3 |
| 15 | Piotr 'Wiatrogon' Jakubik | Personal Evolution | Chaos Theory | 6 | 10 | 67 | 75/83 | 2-1-3 |
| 16 | Jan Ryska | Near-Earth Hub | Kate "Mac" McCaffrey | 6 | 8 | 51 | 69/78 | 1-3-2 |
| 17 | Sabina 'Luinloth' Rachocka | Near-Earth Hub | Chaos Theory | 6 | 7 | 64 | 42/94 | 0-3-3 |
| 18 | Paweł 'Doman' Domanski | Replicating Perfection | Chaos Theory | 6 | 6 | 72 | 45/100 | 0-3-3 |
| 19 | Radosław 'Radzio' Szalek | Near-Earth Hub | Andromeda | 6 | 6 | 70 | 69/97 | 1-1-4 |
| 20 | Bartłomiej 'CydPL' Dzięgielewski | Near-Earth Hub | Chaos Theory | 6 | 6 | 67 | 50/104 | 0-3-3 |
+---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+

18.11.2014 12:07:43

gratulujem
super gratulujem ti moc :) veľmi pekne :)

18.11.2014 21:53:29

report
Konečně jsem se dokopal k sepsání reportu z turnaje v karetní hře Android:Netrunner konané dne 15.11.2014 ve Vratislavi (Wroclawi).

Příprava
Musím říct, že přípravu na tento turnaj jsem celkem odflákl. Sice jsem o turnaji věděl už od počátku října, ale v té době jsem měl připraveny jen fun balíky, ala Ian Starling nebo Strong Together. Na hraní se scházíme v Brně jedenkrát týdně a mimo to jsem na Netrunnera moc času neměl.. a tak jsem se k sestavení něčeho čemu věřím a mám otestováno dostal až cca dva týdny před turnajem ve Wroclawi. Z důvodu, že už nezbýval čas na přílišné testování rozhodl jsem se vyjít z balíků, které jsem si vzal posledně 6.9. do Prahy.


Udělal jsem pár kosmetických změn a otestoval je na našem pravidelném hraní Úterý/Čtvrtek. Výsledky ovšem nebyly takové jaké bych očekával. Bylo úterý a já věděl, že mé balíky mají spoustu děr. Korporace byla dost náchylná na R&D lock, parazity a ničení ekonomických assetů – což se potvrdilo na posledním turnaji v Praze, kde jsem od Honzy (Danteho) dostal pěkně na prdel, protože na mě vytáhl svého Wizzarda, který přesně tyto věci obsahoval. Naproti tomu runnerský deck měl slabinu proti Glacier deckům, protože ekonomika založená na eventech si nemůže dovolit soustavné chození skrz drahé servery. Nicméně i přes tyto nedostatky jsem si vzal NBN-NEH a PrePaid Kate.

S hlavou plnou úvah co budu dělat proti Wizzardovi nebo Blue Sun jsem odjel z Brna do Rychvaldu, kde jsem měl vyzvednout auto s opraveným ABS a počkat až za mnou dorazí Dante s Davidem. Původně s námi měl jet do Wrocka i JayDee, ale ten to bohužel musel z pracovních důvodů nakonec zrušit. Dále jsem se snažil přemluvit Jurise, se kterým jsem si domluvil čtvrteční hraní u mě doma. Bohužel chlapec toho v poslední době moc nenahrál a tak po pár hrách, kdy dostal na prdel se rozhodl turnaj opět vynechat.

Ačkoliv jsem chtěl auto vyzvednout už ve čtvrtek, tak mi mechanik sdělil, že bude připraveno až v pátek. Ke všemu ABS bylo stále špatné. „Nu což.. budu si muset dát při dobržďování bacha.“ Honzu s Davidem jsem vyzvedl v Bohumíně a odvezl je k mě domů, kde jsme si dali guláš od maminky a posledních pár her. Hrál jsem za runnera proti Davidovi a obě strany proti Honzovi. Všechny hry pro mě dopadly pozitivně, což mě nabilo pozitivní náladou.

Cesta do Wrocka
Vstávačka v 5:30 a následná cesta do Wrocka probíhala v pořádku do chvíle, kdy se mě David zeptal, zda nemáme mít polskou dálniční známku. Ze začátku jsem mu oponoval, že jsem nikdy žádnou dalniční známku v Polsku nekupoval. Poté co mi řekl, že všechny polské auta mají cosi na okně nalepené, tak jsem znejistěl a zastavil na nejbližší benzínce. Tam jsem zjistil, že v Polsku jsou pouze mýtné brány a žádná známka není potřeba (to co mají nalepeno auta na skle je pojištění). Když jsme odjížděli od benzínky, tak jsme si všimli divného zvuku z motoru doprovázeného zhoršeným tahem. Tato situace se stala asi 100Km od Wrocka. Zastavil jsem tedy na nejbližším odpočivadle. Koukali jsme do motoru, ale nic jsme nevykoukali. Zavolal jsem známému a snažil se zjistit co by to mohlo být. Po pár testech mi řekl, že by to mohlo být špatným benzínem a tak mi bylo doporučeno koupě nového benzínu a použití aditiva. Nasedl jsem do auta, které nechtělo držet otáčky a v případě, že člověk na volnoběh přestal přidávat plyn, tak chcípalo. Natočil jsem to a devadesáti kilometrovou rychlostí jsme dojeli na nejbližší benzínku (Shellku). Tam jsem se snažil z obsluhy vymámit aditivum. Bylo mi doporučen nejdražší beznín, který ho měl mít v sobě. Dočepoval jsem nádrž a vyrazili jsme dál. Bohužel auto jelo pořád stejně. Rozhodl jsem se, že na další kontroly kašlu, protože jinak nestíháme turnaj. Krizová situace nastala ve Wrocku. Spousta semaforů, kde jsme museli stavět na červenou, což způsobovalo chcípání auta (s přidáváním plynu se skutečně blbě brzdí). Z auta se ozývaly zvuky podobné tomu, když štěrkáte s kuličkou v prázdné plechovce doprovázené jakoby klepáním na kapotu. V situaci, kdy se z motoru vyřítil dým na jedné z červených zbývalo do cíle cca 1,2km. Dojeli jsme. Zaparkoval jsem před domem od mého kamaráda Kuby. Zkontroloval jsem, zda něco nehoří v autě. Spojil jsem se s Kubou a poprosil ho, zda by mohl zkusit sehnat mechanika, který by nám dnes opravil auto, abychom se s ním mohli dnes nebo zítra vrátit do ČR. Kuba nás poté hodil autem kousek od Haly Stuletia, nasměroval nás a vyrazil zpět domů, protože ho na druhé straně Wrocka s rodinkou očekávala fotografka. Halu Stuletia jsem bez problému našli. Bylo asi 9:45. Do začátku registrace zbývalo 15minut. Hala Stuletia je byla v tuto chvíli přejmenována na Hall of Games, protože se tam sjelo spousta hráčů počítačových a deskových her. Začali jsme tedy procházet halou a žasli nad maskama některých účastníků.Člověk zde potkávál od andělů po steam punkové postavičky propracované do nejmenších detailů. Bohužel místo kde by se měl konat turnaj v Android:Netrunner jsme najít nemohli. Ani na informacích nevěděli, že by se zde něco takového konat mělo. Naštěstí si Honza všiml, že na letáku je mimo hlavní budovu ještě druhá, kde byla místnost označena jménem obchodu, který měl turnaj pořádat. Vyrazili jsme na místo a skutečně jsme cca v 10:15 se seznámili se skvělým organizátorem Jackem. Nahlásili jsme identity, předali decklisty a začali se koncentrovat na turnaj.

Turnaj
Nakonec se nás sešlo dvacet. Sedmnáct poláků a tři čehuni. Z účasti jsem byl nadšen, protože všechny turnaje, na kterých jsem doteď byl měly vždy menší počet hráčů. Hrát se mělo 5-6her. Dostal jsem číslo 12 a doufal, že mé umístění bude aspoň o polovinu lepší.

První hra
V první hře jsem se myslím utkal s hráčem CydPL (NEH, Chaos Theory). Můj protihráč po losu začal s korporací. Jeho balík byl postavený na velkém množství remote serverů, tagování, Dedicated Response Team, Encryption Protocol a Diversivied Portfolio. Při úvodní agresi se mi podařilo zaskórovat Project Beale. Můj oponent poté instaloval a instaloval až v jedné chvíli měl tolik serverů, že se s nimi dostal na vedlejší stůl. Myslím, že jich v té chvíli měl okolo 13ti.. a tak dvojí Diversivied Portfolio bylo velice zajímavým ekonomickým tahem. Ze začátku jsem se snažil nové servery kontrolovat a některé i trashovat. Brzi mi došlo, že je to ovšem cesta do pekel a tak jsem kontroloval pouze něco a trashoval jen SanSany a Dedicated Response Team, které byly velice nepříjemné ve spojení se Snare. Můj protivník se snažil využít mé laxnosti v checkování nových serverů a protlačit přes nechráněný server Astroscript. Nepodařilo se. Poté co jsem si vyložil svůj jediný Plascrete a Deus X, tak jsem se přestal bát.. a nakonec ho s pomocí pár Makers Eye a finálního Legworku udolal. Tato hra trvala ze všech her nejdéle. Když jsme skončili, tak zbývalo cca 10 minut na druhou hru. V této chvíli jsem si myslel, že druhou hru nemám šanci stihnout. Přišla mi ovšem královská ruka, kde nechyběly icy ani ekonomika. Můj oponent se snažil místo úvodní agrese si vytvořit nejdříve svůj rig. Což byla chyba, protože mi dal dostatek času na odstartování Astrotrainu, který už nedokázal zastavit. Výsledek 4-0.

Druhá hra
V této hře jsem se utkal s Janem (NEH, Kate), který má na YouTube svůj kanál – iloveMRT a tak zaznamenával veškeré hry. Moc se těším, až moji první nahranou hru uvidím. Doufám, že jsem v ní byl ještě čerstvý a tak moc neúmyslně necheatoval.. ;-) Jan mi připadal jako moc fajn chlap. Těším se až spolu opět změříme síly a snad najdeme čas i na větší pokec. Mimo parádního charakteru se mi na Janovi ještě líbily jeho home made alternativní karty, které vytvářejí společně s jeho ženou. Decky jsme měli dost podobné a podle toho dopadly i hry. Oba jsme vyhráli za korporace. Z her si moc nepamatuji. Jediné co vím, že to za runnera šlo určitě lépe zahrát. Myslím, že jsem měl ovšem problémy s ekonomikou a tutory a tak jsem nebyl schopen vyvinout dostatečný tlak, který by byl schopen zastavit Astrotrain.. ;-) Výsledek 2-2

Třetí a čtvrtá hra
Jedná z těchto her mi kompletně vypadla (pravděpodobně proti Yaba Kate/NEG 4-0). Druhou jsem ovšem hrál proti eAdamek (GRNDL, Andromeda). Tato hra byla opět nahrána. Tentokrát by se ovšem měla objevit na YouTube kanálu Pyrasite. Adam měl podložku od Team Covenant a působil dojmem hráče, který to má dost dobře zmáklé. Celou hru, kdy hrál za korporaci jsem měl pěkně stažené půlky. Adam totiž hrál za GRNDL, měl hned od začátku velkou ekonomickou převahu a já se bál Scorched Earth. Adam měl tu smrt v podobě Meat dmg v očích. Trošku mě uklidnilo, až když jsem si nainstaloval svůj jediný Plascrete. Adam celou dobu hledal způsob jak mě zabít. Vím to! Cítil jsem to! Bohudík udělal několik chyb, díky kterým se mu to nepodařilo. Jedna z chyb byla, že mi ačkoliv nemusel, tak nechal několik free accessů na R&D a druhá, že v pravou chvíli nepurgnul viry. Pokud si dobře vzpomínám, tak jedny dva po sobě jdoucí accessy mi vynesli dvě dvojkové agendy. Další agenda, kterou se mi podařilo zaskórovat byl Posted Bounty z remote. Následovala ekonomická přetahovaná, kterou Adam ukončil nainstalováním čehosi do remote serveru a double advancem. V této situaci to bylo na body 5-4. Tušil jsem, že se jedná o agendu a tak buď vyhraju ve svém kole nebo vyhraje on. V této situaci jsem měl vyloženého Datasuckera s asi 5 tokeny, SMC a Clone Chip. Jeden Clone chip jsem měl na ruce. Má kreditka se zdála pěkně nabitá. Vyložil jsem Clone chip. Zaútočil na Archiv abych měl 6 tokenů. Následovalo Makers Eye, které jsem si říkal, že když bude neúspěšné může následovat buď Legwork nebo útok na dvakrát advancnutou kartu v remote chráněnou třemi nereznutými icy. Makers Eye byl úspěšný.. a já vyhrál. Po hře jsme se ještě pro zajímavost koukali, zda bych se dostal do remote serveru, který chránil Ice Wall, Archer a Chimera. Díky Parazite ano.. :-) Hru za korporaci si moc nepamatuji. Myslím, že jsem zde měl docela štěstí, protože ačkoliv Adam měl celkem hodně úspěšných útoků na R&D, tak z toho moc nevytřískal.. a já si pomoci Biotic Labour a Fast Tracku odehrál svou hru.. :-) Výsledek 8-0.

Pátá hra
Tato hra byla myslím proti Koinu (NEH a Chaos Theory) a měla by časem být opět zveřejněná na YouTube kanálu Pyrasite. V této hře si myslím, že jsme oba neměli štěstí za runnery. Já jsem neměl štěstí v tom, že na to kolik jsem měl accessů na R&D tak jsem získal málo agend. Myslím, že jsem celou hru celkem vedl a mémů protivníkovi se stěží podařilo s jeho NEH vyrovnat na 5-5. Čekal jsem, že následující kolo se rozhodne buď vyhrajů já nebo on. Zkusil jsem Legwork a minul jsem agendu. Vyhrál Koinu. Na druhou stranu když hrál za runnera Koinu, tak se štěstí obrátilo. Jeho Chaos-Theory deck se nemohl dopracovat k Oracle May, která hraje stěžejní roli v jeho decku a tak mi nechal dostatek času na to vypustit Astrotrain.. :-) Výsledek 2-2

Po pátém kole jsme byli tři hráči, kteří jsme měli 16bodů a já se už kvůli Tie breaku začal poohlížet po třetím místě, což mi v tuto chvíli přestávalo stačit. Byl jsem sklamán. Sbalil jsem si věci a dával si svačinu, když v tom bylo vyhlášeno šesté kolo. Naděje na první místo opět ožila.

Šestá hra
Hrál jsem proti Ravenovi a jeho Building Better World a Chaos Theory. V této hře se na mě začala podepisovat únava. Byl jsem fakt vyčerpaný a dělal spoustu chyb, za které se ještě jednou omlouvám. Vstávat v 5:30 není pro dlouhé hraní dobré. Naštěstí mě můj protivník kontroloval a celkem často opravoval. Opět jsem hrál s vidinou, že mě můj protivník chce zabít. Naštěstí se mi podařilo získat jeho Posted Bounty a jemu nepřišel Sea Source. Já měl štěstí na accessy a tak se mi podařilo vyhrát. Při hře za korporaci mi můj protivník kontroloval takřka všechny karty, které mi šly na ruku. Naštěstí ty které nezkontroloval byly agendy, které jsem zaskóroval a vyhrál. V této hře jsem měl asi nejvíce chráněné R&D v podobě: Architect, Architect, Toolboth, Wall of static. I přesto, že jediný Sentry breaker runnera byl Femka na Toolbothu, tak se runner dostával do R&D celkem často. Musím říct, že zde udělal moc velkou práci architect, který mi umožnil pěkně zablafovat s vytvořením nového serveru, kde runner očekával agendu chráněnou dvěma Icy a přitom tam byl jen San San.. :-)

Cesta zpět
Auto se nepodařilo o víkendu opravit, takže jsme museli do Brna veřejnou dopravou. Autobusem z Wroclawi do Katowic odtud vlakem do Bohumína, kde jsme přestoupili na druhý vlak do Brna. Výjezd v 9:30 příjezd v 18:02.

Finální hodnocení
Skončil jsem první a pořádně to s Honzou, Kubou a Davidem oslavil (návrat z města asi kolem 3hod ranní). Získal jsem podložku s Reinou, Aeshop, Wyldside, Troubleshootera a Noise. Tento turnaj byl zatím nejlepší, na kterém jsem byl. Spousta super lidí. Parádní ceny. Celkový zážitek mi kazí akorád cena opravy auta (cca 10k). Moc děkuji lidem, kteří mě nějakým způsobem potporovali a dopomohli tak mému umístění. Hlavní dík patří mé přítelkyni, rodičům, Honzovi, Davidovi, Jurisovi, JayDeemu a v neposlední řadě Jackovi.. ;-) Za veškeré nepřesnosti v reportu se omlouvám (píšu ho po dlouhé době). Za chyby ve hře se omlouvám taky. Bylo jich dost. Být na nohou od 5:30 se holt na kvalitě hry krapet podepíše. Těším se na video záznamy. Měl bych mít zaznamenány tři hry.. :-)

Stimhack link - http://stimhack.com/hall-of-games-wroclaw-20-players/

KaterinaWithPad

Kate "Mac" McCaffrey: Digital Tinker (Core Set)

Event (21)
2x Diesel (Core Set)
3x Dirty Laundry (Creation and Control)
1x Indexing (Future Proof)
1x Infiltration (Core Set)
2x Legwork (Honor and Profit) ••••
1x Levy AR Lab Access (Creation and Control)
3x Lucky Find (Double Time) ••••• •
2x Quality Time (Humanity's Shadow)
3x Sure Gamble (Core Set)
3x The Maker's Eye (Core Set)

Hardware (9)
2x Astrolabe (Up and Over)
3x Clone Chip (Creation and Control)
1x Plascrete Carapace (What Lies Ahead)
3x Prepaid VoicePAD (Second Thoughts)

Resource (3)
1x Kati Jones (Humanity's Shadow)
2x Same Old Thing (Creation and Control)

Icebreaker (6)
1x Atman (Creation and Control)
1x Deus X (A Study in Static)
1x Mimic (Core Set) •
1x Sharpshooter (True Colors)
1x Snowball (Trace Amount)
1x ZU.13 Key Master (What Lies Ahead)

Program (6)
2x Datasucker (Core Set) ••
1x Parasite (Core Set) ••
3x Self-modifying Code (Creation and Control)

15 influence spent (max 15) 
45 cards (min 45)
Cards up to Up and Over


NearCzechHub

Near-Earth Hub: Broadcast Center (Upstalk)

Agenda (11)
3x AstroScript Pilot Program (Core Set)
2x Breaking News (Core Set)
3x NAPD Contract (Double Time)
3x Project Beale (Future Proof)

Asset (9)
3x Jackson Howard (Opening Moves)
3x Marked Accounts (Cyber Exodus)
3x PAD Campaign (Core Set)

Upgrade (2)
2x SanSan City Grid (Core Set)

Operation (11)
3x Biotic Labor (Core Set) ••••• ••••• ••
2x Fast Track (Honor and Profit)
3x Hedge Fund (Core Set)
3x Sweeps Week (True Colors)

Barrier (5)
2x Wall of Static (Core Set)
3x Wraparound (Fear and Loathing)

Code Gate (9)
2x Enigma (Core Set)
1x Lotus Field (Upstalk) •
3x Pop-up Window (Cyber Exodus)
1x Quandary (Double Time)
2x Tollbooth (Core Set)

Sentry (2)
2x Architect (Up and Over) ••••

17 influence spent (max 17) 
20 agenda points (between 20 and 21)
49 cards (min 45)
Cards up to Up and Over

23.11.2014 21:26:31 | Upraveno autorem (porovnej)

video from second game
https://www.youtube.com/watch?v=eTyW9VdE914

26.11.2014 20:52:11

Vybíráme z Bazaru

Pax Pamir druhá edice
Pax Pamir druhá edice
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas