Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tp

re championships 2014 Praha Mephit - 29. 3. 2014

Srdečně vás zveme na turnaj Store Championships v Praze.

Místo konání: klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov / www.mephit.cz

Datum konání: sobota 29. březen 2014

Začátek: 11:00 (registrace 10:30)

Vstupné: 200 kč

Ceny: rozdáme obsah Championship kitu 2014: krabičky na karty, hrací podložky, promo karta Kati Jones s alternativním obrázkem, 1x bye na regionální šampionát pro vítěze

Při účasti 16 a více hráčů budou přidány další ceny!

Stránka události: http://mephit.cz/cs/...e-championships

20.2.2014 11:18:53

Bratislava
včera sme sa bavili, zatial len tak informačne a vyzera to, že by sme sa aj nejaky cca 4 dali dokopy a prišli, dam vedieť, ked budeme dohodnutí viacej.

21.2.2014 08:09:12

Z Brna se budeme snažit dojet.. ;-)

21.2.2014 10:14:39

Nakonec nám padl výlet do Bratislavy, takže do Prahy téměř určitě dojedu.

21.2.2014 10:45:23

tp

ucast ?
Ahoj Brno, Bratislava, ako to vyzera s vasou ucastou ?

23.3.2014 13:53:49

Brno
Zdar.

Já určitě dojedu a se mnou myslím i Dante a JayDee. Finálně se ovšem dohodneme až na úterním hraní.

24.3.2014 10:23:09

bratislava
vôla bola, dnes som napisal konkretny mail, s naplanovanim cestovania + ubytka, uvidím či sa niekto vyjadrí, ja osobne by som chcel prísť, ale sam do toho nepôjdem, verím že aspon 1 sa najde...

ps: niektorí chalani totiž boli vo viedni tento vikend, tak neviem či toho nebudú mať dosť.

24.3.2014 12:30:34

bratislava
nikto sa mi nevyjadril že by šiel ja by osm aj tak ale asi chcel prisť, problem je, že s povodneho planu isť na vikend do prahy sa mi samemu nechce, ale je možnosť isť na otočku, vlakom viem byť v prahe o 10:21 na hlavnom nadraží, neviem či to stiham aj s presunom na miesto konania, a nasledne mi ide naspať bus z florencu o 18:00 alebo o 20:00.... čo vy na to? stihalo by sa to? hlavne cesta tam rano? skorší vlak ani autobus nie je žiaden...

26.3.2014 08:57:00

auto
Pokud by Ti to nějak pomohlo, tak bychom Tě mohli z/do Brna vzít autem.. ;-)

26.3.2014 18:24:35

pablo
7:37 by som najskôr vedel byť v brne na hlavnom nadraží, v podstate je to ten isty vlak čo do prahy pride o 10:21, otazka je kedy vy vyražate z brna?

26.3.2014 23:58:14

tp

cesta z hlavaku
Z hlavneho nadrazi ide elektricka cislo 9 na arbesovo namesti. pokial vlak nebude meskat tak to s par minutovym oneskorenim stihas. Horsie by to bolo ak by vlak vyrazne meskal... Pokial by si sa dohodol s brnakmi, tak to podla man stihate, lebo cesta Praha - Brno autom je otazkou dvoch hodin.

27.3.2014 09:31:49

ba
polepšilo sa, zatial sme z BA dvaja istí :) brnaci, mate v aute miesto pre dvoch? ak nie, tak pohoda, stihli by sme to aj tým vlakom, pripadne si vezmeme taxík, pre dvoch to už nebude také strašné.. :)

27.3.2014 23:56:14

turnaj
Rád bych poděkoval za super turnaj. Podložku si náramně užívám (JayDee mi už vyhrožoval, že mi ji polije pivem). Btw. kdyby jste ji chtěli někdo prodat, tak JayDee by ji koupil.

Jediné co mi krapet čeří pocity z turnaje je lichý počet hráčů. Nevím jak se počítalo pořadí hráčů, ale výhoda toho, že některý z hráčů nehraje a pak se mu to počítá jako dvě vítězství mi připadá dost velká (nevím ovšem jak jinak bych to řešil). Osobně jsem odehrál všechny čtyři zápasy, ale věřím že někteří hráči můžou cítit pachuť toho, že ačkoli odehráli všechny zápasy průměrně, tak mají podprůměrné umístění, jen kvůli toho, že ostatní si vylosovali Standby.

31.3.2014 14:48:57

Systém turnaje
pAblo mi mluví z duše. Ne, že bych na turnaj šel kvůli nějakému umístění (už moc dlouho jsem nehrál a už vůbec s někým novým, takže jsem byl rád za nové zkušenosti), ale trochu jsem z toho byl rozpačitý. Chápu, že lichý počet (azvlášť nízký počet) dost ztěžují organizaci, ale tuším, že jsme na tom s Dantem byli podobně (8 bodů) a on skončil na 5. a já na 6. místě. A to nemluvím o tom, že já hrál jen s hráči na 2.,3.,4. a 5. místě (a tuším, že Dante měl jen místo sebe mě=místo 5. měl 6., ale tím si nejsem jistý). Sice nevím jak to lépe vymyslet, ale prostě jsem z toho měl zvláštní pocit, protože jsem se cítil jako na chvostu tabulky, ač jsem měl slušné výsledky a hrál pouze s hráči přede mnou.

31.3.2014 22:54:49

decklisty
Budou k nahlédnutí decklisty vítěze? Na Stimhacku jsem je zatím nenašel.

8.4.2014 13:50:35

tp

decklisty
Pretoze mi ich vitaz este nedodal...

8.4.2014 20:43:21

Vybíráme z Bazaru

Mansions of Madness: Path of the Serpent ve folii
Mansions of Madness: Path of the Serpent ve folii
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 10 hodin

Offcanvas